Latvijā
Sabiedrība

Pateicoties līdzcilvēku atsaucībai, atrod iereibušas mātes pazaudētu piecgadnieku 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Shutterstock

Baložos izdevies atrast piecus gadus vecu bērnu, kuru bija pazaudējusi piedzērusies māte, aģentūra BNS uzzināja Reģionālajā pašvaldības policijā (RPP).

Policija informē, ka naktī uz trešdienu ap plkst. 00.10, veicot patrulēšanu Baložu pilsētā, RPP Ķekavas novada pārvaldes darbinieku uzmanību piesaistīja kāda satraukta sieviete, kura izmisīgi kādu meklēja. Sieviete bija manāmā alkohola reibumā, taču spēja paskaidrot Pašvaldības policijas darbiniekiem, ka pirms vairākām stundām sastrīdējās ar savu piecgadīgo bērnu un šobrīd viņu nevar atrast.

Pārbaudot bērna dzīvesvietu, ka arī sazinoties ar tuvākiem radiniekiem,1974.gadā dzimušās bērna mātes sniegtā informācija apstiprinājās un Pašvaldības policija, kopā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa darbiniekiem uzsāka pazudušā bērna meklēšanas pasākumus. Meklēšanas pasākumos Pašvaldības policija piesaistīja papildus patrulēšanas ekipāžas, aptaujāja vairākus desmitus cilvēkus un apsekoja vairākas iespējamās bērna atrašanas adreses.

Pēc vairāku stundu meklēšanas ap plkst. 04:00, Pašvaldības policijai izdevās atrast bērnu pie kādas netālu dzīvojošās bērna mātes paziņas, kura paskaidroja, ka bērnu pirms vairākām stundām atveda kāda nepazīstama sieviete vārdā Viktorija, kura ap plkst. 23:30 pamanīja, ka 2010. gadā dzimušais zēns stāvēja viens pats pie kādas mājas un raudāja. Bērns pastāstīja, ka māte dzer un iet pie viņas viņš nevēlas, un palūdza aizvest pie mātes paziņas.

Šobrīd bērns atrodas Bērnu krīzes centra un tuvākajā laikā bāriņtiesa lems par bērna aizgādības tiesībām.

Reģionālā pašvaldības policija pateicas Baložu pilsētas iedzīvotājai, kura nebija vienaldzīga un, iespējams, novērsa daudz lielāku nelaimi.

LA.lv