×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. marts, 2012
Drukāt

Pateicoties LOK atbalstam, arī šosezon Minusa spēlēs pārī ar Jursoni

Pateicoties Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) piešķirtajam atbalstam, arī šosezon vienā pārī spēlēs divas spēcīgākās Latvijas pludmales volejbolistes Inguna Minusa un Inese Jursone, Minusa ceturtdien pastāstīja intervijā “Radio 101”.

Gadu mijā tika paziņots par Minusas un Jursones pāra šķiršanos un plāniem izveidot divus spēcīgus duetus, tomēr pašlaik situācija ir strauji mainījusies.

Jursone bija plānojusi nākamo sezonu aizvadīt ar jauno sportisti Anci Auziņu, tomēr viņai radušās nopietnas veselības problēmas. Tā kā Minusa jaunu pārinieci vēl nebija atradusi, abas Latvijas vadošās sportistes atkal nolēmušas spēlēt vienā pārī.

“Pēc sezonas bijām nolēmām mēģināt spēlēt ar citām partnerēm, tomēr Ineses jaunajai pāriniecei radās veselības problēmas. Pēc šī notikuma LOK izteica atbalstu un ticību mums ar Inesi,” Minusa “Radio 101” pastāstīja, ka šis atbalsts sportistēm devis lielu stimulu. “Pašas gribējām, bet mums nebija saņemšanās, tomēr pēc šīs uzticības esam atkal kopā un ar jaunu treneri Aigaru Birzuli. Tas ir kā jauns dzinulis un jauns spars, lai kaut ko sasniegtu. Pārmaiņas vienmēr nes pozitīvu rezultātu un redzēsim, kā būs šoreiz.”

Kā stāstīja Minusa, meklējot pārinieci sev, viņa sākotnēji veica pārrunas ar jaunajām volejbolistēm, bet pēc tam arī izskatījusi iespēju spēlēt ar pieredzējušo Ingu Ikaunieci, ar kuru vienā Pasaules kausa posmā piedalījās arī pagājušajā sezonā.

Londonas olimpiskajām spēlēm iespējams kvalificēties divos veidos – labākie pāri tajās dalību nodrošinās pēc pasaules ranga, bet vēl vienai Eiropas komandai būs iespējams sacensībās iekļūt caur Kontinentālo kausu, kam atlase sākās jau 2010.gadā, un Latvija pārvarējusi pirmās divas kārtas, sasniedzot pusfinālu, kas plānots maijā.

Tomēr šajās sacensībās izredzes uz panākumu var būt tikai tad, ja valstī ir divi spēcīgi dueti. 

Kā ziņots, pagājušajā sezonā Minusa un Jursone ne reizi nespēja pārvarēt Pasaules kausu posmu kvalifikāciju. Pasaules čempionātā Latvijas pludmales volejbolistes zaudēja visās trijās aizvadītajās spēlēs, bet Eiropas čempionātā viņas ierindojās 17.pozīcijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+