×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
24. marts, 2017
Drukāt

Pateiksies drosmīgajiem jaunsargiem, kas metās palīgā ģimenei ugunsgrēka laikā (10)

Ekrānšāviņš no LTV video.Ekrānšāviņš no LTV video.

Pirmdien aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Jaunsardzes un informācijas centra direktors majors Aivis Mirbahs apmeklēs Saldus novada Kalnu vidusskolu, lai tiktos ar jaunsargiem, kas 22. martā piedalījās ugunsgrēka seku likvidēšanā Nīgrandē.

Plkst. 14.30 Saldus novada Kalnu vidusskolā notiks svinīgs pasākums, kurā R. Bergmanis pasniegs pateicības rakstus jaunsargiem Mikam Lazdiņam, Andrim Plāciņam, Kristapam Radziņam, Raivim Bērziņam, Amandai Tarasovai, Aldim Bekasovam, Gatim Davidānam, Mārcim Dārziņam, Raineram Džonsonam, Erlendam Fedinam, Markusam Lejniekam, Adrianam Krišam Līdakam, Tomam Stepiņam, Alanam Renāram Mazjānim, Reinim Madžulim, Robertam Burbim, Dzintaram Butnoram, Matīsam Neimanim, Daņilam Suncovam, Emīlam Stelpam, Kristam Dauginam un Alenam Ķiļķinam par drosmi, pašaizliedzību un spēju reaģēt krīzes situācijās.

22. martā plkst. 11 Saldus novada Nīgrandes pagastā, privātmājā netālu no Kalnu vidusskolas izcēlās ugunsgrēks.

Kalnu vidusskolas skolēni, kuriem tajā laikā notika mācību stundas, pamanīja notiekošo un brīvprātīgi devās palīdzēt no ēkas iznest mēbeles un sadzīves priekšmetus. Uz notikuma vietu nekavējoties ieradās arī jaunsargu instruktore Aiga Andersone, kura kontrolēja situāciju, lai jaunieši netiktu apdraudēti.

Visi jaunieši, kas piedalījies ugunsgrēka seku likvidēšanā, bija jaunsargi, jo skolā lielākoties mācās skolēni, kuri darbojas Jaunsardzē.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ugunsgrēku lokalizēja ap plkst. 20.30.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Ne jau viņi dēļ strunta pārdevušās valdības to darīja, bet dēļ saviem cilvēkiem.
  Un nav ko valdībai tur līst un pierakstīt sev laurus.
  Labāk jūs tos bērnus neapdraudiet nākotnē, uznemot migrantus!

 2. Paldies veselajam saprātam! Vienu mirkli jau likās, ka jaunieši pildot savu pilsoņa pienākumu, dažu mīkstpēdiņu izraisītās ažiotāžas dēļ, dabūs pamatīgi ciest, tāpat viņu skolas direktore.
  Paldies mīļie! Jūs vienkārši esat varoņi, bez visām INSTRUKCIJĀM. Tādā brīdī instrukcija ir – SIRDSAPZIŅA.
  Paldies vēlreiz, es lepojos ar jums visiem, ar jūsu skolotājiem, jūsu vecākiem. Ja mūsu valdības vīri tā rīkotos ekstrēmās situācijās, mūsu Valsts būtu daudz tālākā attīstības stadijā šo 26 gadu laikā. Diemžēl.
  Sabiedrībai jāmācās. Ir pamatotas cerības uz jauno paaudzi. Paldies zemessargu komandieriem!

 3. Man gan liekas ka te būtu ko teikt likumsargiem! Visi puiši pēc saucamās varonības pabija slimnīcā, 2 stacionārā.. Sūtīt bērnus bez aizsarglīdzekļiem piedūmotās telpās… Viss normāli?! Cerams kāds no vecākiem uzrakstīs iesniegumu policijā..

  • Malači jaunsargi! Un nav ko piesaukt visādas ”konvencijas”, to dara tikai mīkstpēdiņi un dīvānā pir***ēji. Pats esmu zemessargs.

 4. Īstenībā jau šitādi zēni (un meitiņa!) ir pēdējā un vienīgā cerība.
  Cerība, ka viņi spēs uzbūvēt jaunu Latvijas sistēmu, iekams esošā Latvijas sistēma aplauž viņiem spārnus un rokas un kājas un nokož galvu.

 5. Paldies jauniešiem par drosmi un palīdzību!

 6. Malači, jaunieši! Ar tādiem jauniešiem var tikai lepoties!

 7. * Ugunsgrēks notika Kalnos, nevis Nīgrandē

Draugiem Facebook Twitter Google+