×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2016
Drukāt

“Patiešām maziņiem” arī jaunajā sezonā piedāvās četrus koncertus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jaunajā koncertsezonā “Latvijas koncerti” pirmsskolas vecuma bērniem veltītā koncertciklā “Patiešām maziņiem” piedāvās apmeklēt četrus dažādus koncertus, liecina “Latvijas koncertu” informācija.

Gaidāmajos koncertos piedalīsies dažādi izpildītājmākslinieki – instrumentālisti, dziedātāji, dejotāji un aktieri. Tiks rādīti arī nelieli fragmenti no multfilmām. Koncertos iesaistītie mūziķi būs saģērbti interesantos bērniem labi pazīstamu tēlu kostīmos.

Pusstundu pirms un pēc koncerta bērni varēs darboties radošajās darbnīcās.

Oktobrī mazajiem skatītājiem tiks piedāvāts koncerts “Ezītis miglā”. Tas būs stāsts par mazo ezīti, kas iet apciemot savu draugu Lācēnu. Abiem zvaigznes jāizskaita, aveņu tēja jāpadzer. Bet, kad pēkšņi uzkrīt migla, pasaule Ezītim izliekas pavisam citāda. Koncertā piedalīsies aktieri Laila Kirmuška un Edgars Lipors, dejotāja Lilija Lipora, mecosoprāns Ieva Parša un pianists Aldis Liepiņš.

Decembrī būs skatāms iestudējums “Pasaku fejas brīnumnūjiņa”. Svecītes liesmiņa atklās senu stāstu par pasaku feju, kas Ziemassvētku vakarā brīnumus rada. Šajā iestudējumā piedalīsies flautiste Dita Krenberga, pianists Mārtiņš Zilberts, čelliste Dace Zālīte un deju studijas “Grande” dejotāji.

Savukārt februārī koncertciklā “Patiešām maziņiem” tiks izrādīts iestudējums “Smilšu pasaka ar zelta putnu”. Smilšu valstībā ir noslēpies zelta putns un to meklē šakālis, pērtiķis un princese. Kas atradīs putnu, tam laime uzsmaidīs. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja sekot līdzi smilšu kino, savukārt par mūzikas atskaņošanu rūpēsies soprāns Dināra Rudāne, dziedātāja Leila Alijeva, pianists Dainis Tenis, arfiste Elizabete Lāce, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēkņi.

Koncertcikls “Patiešām maziņiem” noslēgsies ar programmu “Mīļdziesmiņas”, kas izskanēs martā. Tā būs Imanta Kalniņa un Raimonda Paula mūzika par saulīti un mīļu dienu, par brālīti, māsiņu un putniņu. Tās būs dziesmiņas, kas katru bērniņu iepriecina. Noslēguma koncertā piedalīsies Aija Andrejeva, Marts Kristians Kalniņš, Goran Gora, Jānis Miltiņš un Mārtiņš Miļevskis.

Abonementu uz koncertciklu “Patiešām maziņiem”, kas maksā 18 eiro, var iegādāties “Biļešu paradīzē”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+