Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
8. decembris, 2014
Drukāt

9 patiesas ainas no dzīves, kā vārdi mainījuši dzīvi (1)

1. Lēciens baseinā

1no9
Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP
Foto-LETA/AFP

Katra cilvēka dzīvē ir tādi vārdi, kuri iekrituši dvēselē uz visiem laikiem. Un tiem nav obligāti jābūt slavenību citātiem, pilnīgi iespējams, ka viena nejauši dzirdēta frāze mūs iespaidojusi. Lūk, dažas pārsteidzošas dzīves ainiņas, kas apliecina vārda spēku.

Kad man bija 13 gadi, es centos iemācīt savu sešgadīgo māsiņu nirt baseinā, tajā ielecot. Tas aizņēma daudz laika, jo viņa ļoti baidījās. Tas notika lielā baseinā un pie mums piepeldēja sieviete ap 70 gadiem. Reizēm viņa bija apstājās un skatījās uz mums. Beidzot viņa piepeldēja. Tas notika brīdi, kad es visiem spēkiem centos piespiest māsu nirt, bet viņa atcirta: “Bet es baidos! Es TĀ baidos!” Tante paskatījās uz viņu un atteica: “Tad baidies! Un izdari to tik un tā!”

Tas notika 35 gadus atpakaļ, taču es to nekad neaizmirsīšu. Tā man bija atklāsme – nav obligāti jābūt bezbailīgam. Galvenais – rīkoties, pat ja baidies.

  1. Lēciens baseinā
  2. Māte
  3. Vecākais brālis
  4. Zinātniskais grāds
  5. Dārgā mācība
  6. Ugunskurs
  7. Skolotāji visapkārt
  8. Vinnija Pūka mācība
  9. Ratiņkrēsls

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti viedi un motivējoši vārdi! Prsonīgi man patika frāze, ko teica Aija Poiša kādā TV raidījumā: “Un cik ilgi mēs vēl raksim tos pērnos kartupeļus?” Proti, nav jēgas atkal un atkal atcerēties pagātnes aizvainojumus. Jārīkojas šodien.

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+