Mobilā versija
Brīdinājums +12.8°C
Modris, Matīss, Mariss
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
8. decembris, 2014
Drukāt

9 patiesas ainas no dzīves, kā vārdi mainījuši dzīvi (1)

1. Lēciens baseinā

1no9
Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP
Foto-LETA/AFP

Katra cilvēka dzīvē ir tādi vārdi, kuri iekrituši dvēselē uz visiem laikiem. Un tiem nav obligāti jābūt slavenību citātiem, pilnīgi iespējams, ka viena nejauši dzirdēta frāze mūs iespaidojusi. Lūk, dažas pārsteidzošas dzīves ainiņas, kas apliecina vārda spēku.

Kad man bija 13 gadi, es centos iemācīt savu sešgadīgo māsiņu nirt baseinā, tajā ielecot. Tas aizņēma daudz laika, jo viņa ļoti baidījās. Tas notika lielā baseinā un pie mums piepeldēja sieviete ap 70 gadiem. Reizēm viņa bija apstājās un skatījās uz mums. Beidzot viņa piepeldēja. Tas notika brīdi, kad es visiem spēkiem centos piespiest māsu nirt, bet viņa atcirta: “Bet es baidos! Es TĀ baidos!” Tante paskatījās uz viņu un atteica: “Tad baidies! Un izdari to tik un tā!”

Tas notika 35 gadus atpakaļ, taču es to nekad neaizmirsīšu. Tā man bija atklāsme – nav obligāti jābūt bezbailīgam. Galvenais – rīkoties, pat ja baidies.

  1. Lēciens baseinā
  2. Māte
  3. Vecākais brālis
  4. Zinātniskais grāds
  5. Dārgā mācība
  6. Ugunskurs
  7. Skolotāji visapkārt
  8. Vinnija Pūka mācība
  9. Ratiņkrēsls

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti viedi un motivējoši vārdi! Prsonīgi man patika frāze, ko teica Aija Poiša kādā TV raidījumā: “Un cik ilgi mēs vēl raksim tos pērnos kartupeļus?” Proti, nav jēgas atkal un atkal atcerēties pagātnes aizvainojumus. Jārīkojas šodien.

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+