Mobilā versija
Brīdinājums +18.9°C
Vilis, Vilhelms
Sestdiena, 27. maijs, 2017
11. jūnijs, 2016
Drukāt

Patiesi stāsti: 10 absolūti vissliktākie veidi, kā pamest partneri

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ja šobrīd esi attiecībās, kurās pret tevi izturas briesmīgi, un vēlies tās pārtraukt, kāds no šiem pamešanas veidiem var noderēt kā salda atriebība.

Ja vēlies tās pārtraukt tāpēc, ka vienkārši esi sapratis, ka neesat atbilstoši viens otram, lūdzu, neizmanto nevienu no tiem. Šie patiesi ir vieni no briesmīgākajiem un nejaukākajiem veidiem, kā cilvēki pametuši savas otrās pusītes.

1. Es pametu savu puisi, aizbraucot zaļumos. Es pierunāju viņu izkāpt no mašīnas un novilkt visas drēbes, lai sagatavotos uz seksu mežā, tad es iedarbināju mašīnu un aizbraucu prom.

2. Es pametu savu puisi, ielogojoties viņa Facebook profilā, nomainot viņa attiecību statusu un tad pārmetot viņam, ka viņš mani pametis tādā veidā.

3. Es pametu savu draudzeni, pasakot viņai, ka viņu krāpu. Es to patiesībā nedarīju, bet tas bija vieglāk nekā atzīt, ka vairs nemīlu viņu.

4. Es pametu savu draudzeni, iedodot viņai tukšu sviestmaižu kastīti, uz kurmas bija rakstīts “viss ir cauri”.

5. Es pametu savu draudzeni, aizsūtot viņai teksta ziņu, jo tobrīd atrados viņas labākās draudzenes mājās un grasījos ar viņu pārgulēt.

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģinātĀrpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+