Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
11. jūnijs, 2016
Drukāt

Patiesi stāsti: 10 absolūti vissliktākie veidi, kā pamest partneri

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ja šobrīd esi attiecībās, kurās pret tevi izturas briesmīgi, un vēlies tās pārtraukt, kāds no šiem pamešanas veidiem var noderēt kā salda atriebība.

Ja vēlies tās pārtraukt tāpēc, ka vienkārši esi sapratis, ka neesat atbilstoši viens otram, lūdzu, neizmanto nevienu no tiem. Šie patiesi ir vieni no briesmīgākajiem un nejaukākajiem veidiem, kā cilvēki pametuši savas otrās pusītes.

1. Es pametu savu puisi, aizbraucot zaļumos. Es pierunāju viņu izkāpt no mašīnas un novilkt visas drēbes, lai sagatavotos uz seksu mežā, tad es iedarbināju mašīnu un aizbraucu prom.

2. Es pametu savu puisi, ielogojoties viņa Facebook profilā, nomainot viņa attiecību statusu un tad pārmetot viņam, ka viņš mani pametis tādā veidā.

3. Es pametu savu draudzeni, pasakot viņai, ka viņu krāpu. Es to patiesībā nedarīju, bet tas bija vieglāk nekā atzīt, ka vairs nemīlu viņu.

4. Es pametu savu draudzeni, iedodot viņai tukšu sviestmaižu kastīti, uz kurmas bija rakstīts “viss ir cauri”.

5. Es pametu savu draudzeni, aizsūtot viņai teksta ziņu, jo tobrīd atrados viņas labākās draudzenes mājās un grasījos ar viņu pārgulēt.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+