×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2017
Drukāt

Egils Līcītis: Tikai Šlesers mēms kā zivs (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Laukumā sapulcētam un pēc attīroša gaisa slāpstošam pūlim lēmumos neķer vēju apdomīgais Valsts prezidents atteica, ka “Rīdzenes” sarunās iesaistītiem katram pašam jāuzņemas atbildība un jāskaidro rīcība ķepīgajā lietā.

Ieberzušās amatpersonas labprāt atsaucās civilās un militārās varas augstākajam priekšniekam, mazgādamies balti, kā nu kurš mācēdams. Turklāt Šlesera sarunbiedriem saradies daudz advokātu, kas pasniedz pa galošu pārim, lai reputācijā netaisni aptraipītie neiesēstos peļķē, bet tiktu pāri dubļu rāvai. Raugi, kad uz ielām un laukumiem sarodas kūdītāji pret sabiedrisko kārtību un drošību – kam tas izdevīgi? Kam vēl nepietiek ar Ģenerālprokuratūras slēdzienu, ka līdzīgas sarunas kā Šlesera istabaugšā varētu būt notikušas sieviešu klostera celles noslēgtībā starp virgīnām mūķenītēm, kuras nelieto – tikai pasapņo par vīrietisko orgānu, un ka oligarhi pilnīgi pareizi veikuši saimnieciski politiskas nodarbības. Tas nav izejmateriāls, ko likt Temīdas svaru kausos! Noklausītais taču nav politiski mirstamā vaina – kamdēļ kādam amatvīram atkāpties, ja kreditori atprasa vecus parādus? – pamāca dzīvesgudrais premjers (arī bijis Šlesera viesis), – pagājušajā gadsimtā 90. gados magnetofonos sarakstītais būtu ellišķi stiprāks čefīrs, salīdzinot ar vieglām viesnīcas tējas galda sarunām! Jādomā, premjeram, kurš zina par kolēģu apetīti, ir uztraucoši, no kādiem neparedzēto līdzekļu fondiem valdība segs izdevumus par arestēto ēdināšanu cietumā, ja izmeklēšanā atradīs “papildu apstākļus”.

Cits ZZS vadonis Krauzes kungs ir sašutis, kāpēc netiek atskaņots viss radiooperatoru viesnīcā nopeilētais! Ar pilnu datubāzi izģērbtu plikus melno duci politiķu, joprojām darbojošos personu! Bet no fragmentētas informācijas Krauze nevar saprast, ar cik augstas ticamības pakāpi tā ap
štempelēta un vai nav zagta. Tikmēr Svētajos rakstos sastopami līdzīgi gadījumi, kad maldināšanas dēļ cietuši nevainīgi jēri.

Biteniekam varētu samiernieciski piekrist, bet, kad publikas ausij dos noklausīties citu politiķu koncertierakstus, tad par tiem arī cepsimies. Pašlaik galdā pasniegti šie uzkožamie – ēdīsim to, kas ir, nevis to, kā nav.

Kad taisnīguma aizstāvji līdz aizsmakumam sauc, ka nedrīkst auniem cirpt vilnu un neļaut pat ieblēties, lai aizstāvētos, smagu triecienu pārdzīvojušie nav zaudējuši runasspējas, un tikai Šlesers mēms kā zivs. Aivars Lembergs speciālā preses konferencē, līdzīgi kā sīpolam noloba kārtu pa kārtai, jau atsedzis savu nevainojamību. Ilgos prāvošanās gados rūdītais Aivars kļuvis tāds krimināltiesisko jautājumu eksperts kā meistarisks burvju mākslinieks. Kur ir fonoskopiskā analīze, ka publicētais nav falsifikācijas ziepju burbulis un Andreja Upīša spalvai piederošs teksts no literāriem avotiem? Un fonogrammas atšifrē ar runātājiem “Sieviete1”, “Vīrietis2”. Kad mācīti akustiķi neapgāžami pierāda, kam pieder noklausītā balss, pat tad protokolē iniciāļus AŠ, AL, un kur simtprocentīgi atpazīsiet Lembergu pēc iniciāļiem AL? Kamēr nav audioliecības, tikmēr dotā lasāmviela nahrenizējama vai vērta tik, cik defekācijas procesā dzirdamas skaņas. Tomēr ir eksperti mediķi, kas novērojuši, ka uz vecumu kungam drīzumā varētu atgriezties senā kaite, kas veselības stabilizēšanai liek ieģipsēties spranda rajonā.

Zemkopības ministrs apelējis 
iestādēs ar steigu izsniegt izziņu, cik skaidrs stikliņš ir pilsonis Dūklavs, kam ostā nav piederējusi ne pēda, ne desetīna zemes. Ar kādu ūdensvārdošanu Dūcītis nodarbojies sālsmaizē pie Šlesera, vēl nav skaidrojis. Bet jaunpiebaldzēns reabilitējams pat bez papīriem! Senči slātavieši tak gāja pie mērnieka cienīgtēva, orēs vezdami sviesta kubuliņu, sivēnu maisā, konjaka pudeli, lai administratīvi iemērītu zirņu lauciņu, pļaviņu uz kaimiņu robežām, un tāda nekustamā īpašuma darījumu kārtošana ir novadā iesakņojusies nemainīga tradīcija. Lūdzu, neliksim ar varu kungiem atzīties noziegumos, kādus tie nekad nav pastrādājuši!

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Ne velti nomainīja Leščinska uzvārdu

 2. Nevainigi!!!!!!!! Mūs te daudz!!!!

 3. Klusēšana-zelts! Atbildēt

  Lai tagad runā Čakša!

 4. Līcīša kungs, tā nesaprašana ir kur citur. Tas, ka kungs Leščinskis ir @#$%, ir bijis acīmredzams visiem, izņemot šīpļus, kas par šamo balsoja. Bet lieta tāda, ka nevienam nav aizliegts lamāties privātā saietā un, ja esat bijis vismaz dažās inteljanču dropēs, ierakstos teiktais ir bērna šļupsti. Mans arguments pret sarunu nozīmīgumu – ja jūs apspriežat naudas lietu, kas kļūdas gadījumā var jūs pat izputināt, jūs taču nerunājat huļī-muļī stilā, jūs precīzi definējat ciparus un procentus, vai arī tiksiet apšmaukts. Ierakstu varoņi ir interesanti lopiņi, bet tādas nav ASV vēstniecības Sorosa fonda izliktās sarunas.

 5. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  ko satraukties – savs prokurori, premjers, prezidents un pat tiesneši…atliek tikai padot roku bučai…
  Nožēlojami, ka neviens no šiem neprotestē, pat sarunās pieminētie amatvīri…Jā jau bučota maizestēvu roka – ko tur izteikties.
  Ja tas tā nebūtu – prezidents būtu sasaucis Saeimas ārkārtas sēdi par šo jautājumu, Ministrukabineta sēdi – bet klusums…pat lapsenes dzird lidojam…

 6. Kārtējo reizi tiek apvainoti mūsu zemes labākie cilvēki.

 7. Cik jauki, ka, par oligarhu sarunām cepoties, varam beidzot atlikt malā steidzamos darbus!

  • Visā tajā epopejā tiek aizmirsts viens un vienīgais iznākums. Kaut kad taču tas bāleliņu stulbums tiem “oligarhiem” apriebsies, un tad, ja viņi visi kopā uzsāktu tiesvedību pa visām Eiropas un pasaules cilvēktiesību tiesām pret LV par apmelošanu un neslavas celšanu, tad var aiziet liela daļa no valsts kopprodukta. Tas taču jābūt katram muļķim skaidrs, ka tur pie šīs valsts iekārtas nekādi pārkāpumi nav bijuši un arī nebūs. Tas notiek, lai novērstu uzmanību no valsts sabrukšanas nenovēršmību un pašreizējo OLIGARHU grābšanu, ko katrs var un kas vēl visār ir palicis. Būtu vismaz tāds “kampēju” rupors, kā “IR” kaut ar pusplēstu vārdiņu pieminējis Godmaņa gadsimta vērtās afēras vērtējumu, painteresējies, kad tad tiks adots tas 1 000 000, ko nozaga pensionāriem, jaunajam mamiņām un esošajiem bērniem un arī tiem, kas varēja būt piedzimuši, ja mūslaiku oligarhi nebūtu tik alkatīgi. Visvairāk tracina tas latviešu stulbums, kas nenovēršami ved uz valsts bojā eju. Jau 25 gadus Latviju dzen uz postu, bet ta vietā lai vismaz kaut kādi stātos tam pretī, tieši latvieši ir tie, kas visvairāk tam applaudē!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vai viņš nelika iedarbināt piekto pantu?

Piektdien, 15.jūnijā, svētku rīkotāji informēja par drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos. Papildu finansējums kārtības un drošības uzturēšanai tiekot atvēlēts katros svētkos, un šogad tiem novirzīti 790 750 eiro. No kopējās dotācijas vislielākā daļa – 308 276 eiro – novirzīta Iekšlietu ministrijai.

Svētku laikā darbosies arī Operatīvās vadības grupa, kuras pienākums būs rīkotāja vārdā nodrošināt pasākumu nepārtrauktu un preventīvu drošības vadību un, ja nepieciešams, arī ārkārtas situācijas vadību. Svētku pasākumos iesaistīšot arī Nacionālos bruņotos spēkus, jo, pastāvot aizliegumam par dronu izmantošanu svētku koncertos, armijas speciālistiem atbilstoši likumam būs tiesības lidaparātus neitralizēt vai notriekt.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+