×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Patīkamas atkalredzēšanās “Zelta šlāgerī” Madonā


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Madonas estrādē 26. jūlijā notiks jau 4. populārās mūzikas festivāls “Zelta šlāgeris 2014”. Pasākuma rīkotāji apmeklētājiem piedāvās plašu programmu ar muzikāliem pārsteigumiem – kā pilsētas kapelas “Bumerangs” uzstāšanos nakts ballē, sen nedzirdēto mūzikas apvienību “Hameleoni” un Jāņa Paukštello jauno programmu.

“Katru gadu piedomājam pie mākslinieku izvēles. Šogad klausītājus priecēs ne tikai leģendāra pilsētas kapela “Bumerangs”, bet pie mums pirmo reizi uzstāsies arī Dainis Skutelis. Patīkams pārsteigums būs Jāņa Paukštello uzstāšanās, viņš izpildīs dziesmas no sava jaunā albuma. Pēc ilga klusēšanas perioda uzstāsies arī “Lauku muzikanti”, “Hameleoni” un Andris Daņiļenko. Šie mākslinieki nemaz tik bieži neuzstājas un skatītājiem būs patīkama atkalredzēšanās. Klausītājiem patīk arī Normunds Rutulis. Uzstāsies jaunā grupa “Mākoņstūmēji”, kurā apvienojušies spēcīgi muzikanti. Vēl vēlētos izcelt akordeonistu kvartetu no Saldus “Akords”. Tā varētu būt šī pasākuma viena no odziņām. Dzirdēsim Gunāru Meijeru. Arī viņš gatavo savu jauno albumu, un klausītāji varēs novērtēt jaunās dziesmas,” tā plašo pasākuma programmu ieskicē Madonas pašvaldības kultūras nodaļas vadītājs un pasākuma rīkotājs Jānis Kļaviņš. Vēl pasākumā uzstāsies grupas “Ginc un Es”, “Galaktika”, “Apvedceļš”, “Tērvete”, “Mūzikas kolekcija”, “Dobeles zemessargi” un citi mākslinieki.

Juris Skrajāns no “Bumeranga” ir gan madonietis, gan valcēnietis, tāpēc viņam šis festivāls ir īpašs, jo vienā vietā apvienojas abas tuvās vietas. Juris “Bumerangam” pievienojās 1982. gadā. “Pilsētas kapela “Bumerangs” klausītājiem patīk arī šodien. No vecā sastāva esam palikuši trīs – es, Vents Armands Krauklis un Aivars Trēziņš. Mums tagad ir pieaicināti vēl divi mūziķi no Cēsīm un tāpēc atkal varam spēlēt bez fonogrammas dzīvajā. Klausītāji varēs novērtēt mūsu skanējumu, kas būs kā pirmsākumos,” smaidot saka Juris. Kapela spēlēs klausītāju iecienītās dziesmas, bet būs arī Jura autordziesmas. Viņš neslēpj pārsteigumu, ka arī pēc tik daudziem gadiem kapelai ir cienītāji. “Ir tāda jocīga sajūta. Mēs ejam pāri paaudzēm. Tagad pēc koncerta pie mums nāk klāt klausītājas, kas priecājas par atkalredzēšanos, jo viņu pirmā tikšanās ar mums bija pirms daudziem gadiem, kad koncertos nāca kopā ar savām mammām,” teic Juris.

Ar īpašu programmu pasākumā uzstāsies dziedošais aktieris Jānis Paukštello. “Madonas festivālā klausītājiem piedāvāsim nelielu ieskatu no Jāņa Paukštello jaunās programmas “Vidū pašai dzīvībai”. Šīs būs pavisam jaunas dziesmas ar Jāņa Petera dzeju un manis komponētu mūziku. Bez šaubām, būs arī Jāņa Petera dzeja fantastiskajā Paukštello kunga izpildījumā un vēl daudz kas cits,” smaidot saka Gaitis Lazdāns un atklāj, ka Jāņa koncertprogrammas režisors būs Valdis Lūriņš. “Protams, pāris dziesmas jau skan LR2, tās klausītāji iemīļojuši un būs dzirdējuši – “Ielūgums”, “Strazda dziesma” un “Nakts Vecrīgā”. Patiesībā šajā projektā izmantoju jau agrāk rakstītus J. Petera dzejoļus, bet šis tas būs rakstīts arī no jauna. Tā kā darbs sākās jau 2012. gadā, tad Petera kunga lielā jubileja bija kā iegansts, lai pieliktu punktu tieši šogad,” atklāj Gaitis. Tāpat Gaitim jau ir ilggadēja sadarbība ar grupu “Hameleoni”. Viņš smaidot saka: “Jā, grupa “Hameleoni” arī būs gan redzama, gan dzirdama. Iespējams, tieši Madonā grupa prezentēs kādu pavisam jaunu dziesmu un vēl arī dažas labi pazīstamas!” Gaitis neslēpj, ka dalība šajā festivālā varētu būt kā tāds patīkams notikums vasaras vidū – var paskatīties uz citiem un parādīt sevi! “Domāju, ka tas priecēs gan apmeklētāju, gan mūziķu sirdis! Mums šovasar vairāk ir sanācis darbs aizkulisēs, tas nozīmē – gatavojamies rudens sezonai! Komponējam, rakstām un ierakstām, jo priekšā ir mēģinājumi un tad arī atrādīsim, kas būs sanācis.”

Pasākuma rīkotāji aicina izbaudīt koncertu un priecāties par māksliniekiem, kas nemaz tik bieži neuzstājas!

Varbūt noder

26.VII Madonas estrāde

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs un HYPERLINK “http://www.bilesuserviss.lv/”www.bilesuserviss.lv

Cena: iepriekšpārdošanā EUR 5, pasākuma dienā – EUR 7. Bērniem līdz 10 gadu vecumam un 1. un 2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, ieeja par brīvu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+