×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2015
Drukāt

Patriarhs uzrunā Krievijas parlamentu (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas Pareizticīgās baznīcas galva patriarhs Kirils (attēlā) pirmo reizi uzrunāja parlamentu, aicinot likumdevējus izsargāties no Rietumu “pseidovērtībām”.

Uzrunājot parlamenta apakšpalātas – Valsts domes – deputātus, Kirils brīdināja arī no iejaukšanās “Dieva plānā”, veicot abortus vai izmantojot surogātmātes. Viņš nosodīja rietumvalstis par viendzimuma laulību un eitanāzijas legalizāciju, norādot, ka dažās valstīs vērojamie uzvedības modeļi ir pretrunā veselajam saprātam un cilvēku sugas izdzīvošanas instinktam. “Mūsu valsts spēja pretoties moderno pseidovērtību spiedienam, kas kaitē cilvēkam un cilvēku civilizācijai kopumā, ir lielā mērā atkarīga no Krievijas likumdevēju nostājas,” norādīja baznīcas galva. Patriarhs mudināja palielināt pareizticīgo skolu finansējumu un pauda cerību, ka likumdevēju tikšanās ar garīdzniekiem stiprinās saikni starp baznīcu, valsti un sabiedrību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. … Lidzjutejs jut lidzi kam … ??????

    … Nav jaatsakas no civilizacijas progresa kura ietilpst cilvektiesibas ka prioritate eksistencei !!!

    … Kaut ko lidzigu no civilizacijas stiprinasanai vajadzigas etikas un morales, ko sludina Kirils, varam ari atrast ASV un Bezabrenes politiskos grupejamos … tikai tur tas parstav veseligaka sabiedribas dala … ne kriminalelementi, kas religiju vai sadu dzives zinu izmanto, lai paturetu varu savas rokas ar viltus demokratisko liberalismu un kontroletu visu sabiedrisko dzivi .. !

  2. Pilnīgi un galīgi atbalstu …..es pat teiktu ka jārosina pilnīga atteikšanās no visa rietumnieciskā, visa veida nīsto valstu luksusa transportlīdzekļiem, apģērba ( no pārtikas itkā sāka atteikties, bet nu laikam tomēr bads sāk piespiest pārdomāt)….no visa. Un iestāsies krievijā akmens laikmets….. bet nav ko cerēt , šaubos vai kads gribēs no smalka mersīša vai bembīša pārsēsties atkal zapiņos. Divkosība…..Lai parlamentārieši arī sāk ar uzskatāmiem piemēriem, tautas uzmundrināšanai.

    • ..Lidzjutejam iestaties parezticiba -tad vin,u pardeves par “bol,el,s’c’iku” ka jau rusifikatori dara- un doties pari Austrumu robez’ai uz vin,a “laimeszemi” – zaporoz’eca vieta dabus lodi ka Linards Laicens savulaik…

Draugiem Facebook Twitter Google+