×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. decembris, 2012
Drukāt

Patruševs: Krievija nepieļaus “krāsaino” revolūciju

Foto - AFPFoto - AFP

Krievijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs atzina, ka neredz pamatu tam, lai Krievijā notiktu tautas sacelšanās, vienlaikus brīdinot – Kremlis nepieļaus, ka opozīcijas protesti izraisa haosu.

“Šodienas Krievijā nav priekšnosacījumu “krāsainajām” revolūcijām, un mēs esam pārliecināti, ka nepieļausim šādu scenāriju īstenošanos mūsu valstī,” intervijā tabloīdam “Komsomoļskaja Pravda” sacīja amatpersona.

Krievija ar aizdomām raudzījusies uz tā dēvētajām “krāsainajām revolūcijām”, tādām kā 2004. gada Oranžo revolūciju Ukrainā un 2003. gada Rožu revolūciju Gruzijā. Miermīlīgo revolūciju rezultātā šajās valstīs pie varas nāca Rietumiem simpatizējoši līderi, kas centās tās norobežot no Maskavas ietekmes, raisot Kremlī bažas, ka līdzīgi notikumi varētu atkārtoties arī pašā Krievijā.

Patruševs arī pauda atbalstu nesen Krievijā pieņemtajiem bargajiem likumiem, kas atbilstoši kritiķu teiktajiem pieņemti centienos apslāpēt opozīcijas balsis. “Ir pierādījies, ka šie soļi ir efektīvi,” sacīja Patruševs, kurš savulaik vadīja čekas vietā nākušo Federālo Drošības dienestu. “Daži opozīcijas kustību un radikālo struktūru pārstāvji centās izmantot mūsu pilsoņu politisko enerģiju, lai izprovocētu masu nekārtības,” sacīja amatpersona.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+