Latvijā
Kriminālziņas

Pats uzskrēja virsū autobusam vai šoferis nepamanīja? Izskan versijas par traģisko negadījumu Abrenes ielā0

Foto LETA

Piektdien, 19. oktobrī, traģiskā nelaimes gadījumā dzīvību zaudēja kāds vīrietis, kurš Abrenes ielā, Rīgā pakļuva zem 24. autobusa riteņiem. Tas notika netālu no sabiedriskā transportlīdzekļa pieturas, vairāku cilvēku acu priekša. Notikušā apstākļus skaidro policija, taču novērošanas kameras piefiksējušas, ka autobusa šoferis neesot vainojams, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Izskan dažādas versijas par notikušo. Daži liecinieki apgalvo, ka viņš pats uzskrējis virsū transportlīdzeklim, jo it kā bijis alkohola reibumā. Citi saka, ka autobusa šoferis nav pamanījis kungu, kurš vienkārši centās iekāpt transportlīdzeklī.

SIA “Rīgas satiksme” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane stāsta: “Noskatoties ierakstus redzams, ka autobusu pieturvietas galapunktā piestāj autobuss, atver visas durvis, sagaida kamēr autobusā iekāps pasažieri. Brīdī, kad neviens nestāv šajā pieturvietā, durvis tiek aizvērtas, un autobuss uzsāk kustību. Kad autobuss jau brauc, pie tā pēkšņi pienāk cilvēks un mēģina pret to atstutēties. Ņemot vērā, ka autobuss bija kustībā, viņš pakrita zem autobusa.”

Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, policija ierosinājusi kriminālprocesu.

Plašāk pievienotajā video:

Saistītie raksti
LA.lv