×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. janvāris, 2014
Drukāt

Paula antoloģijas albums “Mūsu Maestro Raimonds Pauls” saņēmis Platīna disku

Foto - LetaFoto - Leta

Komponists RaimondsPauls saņem platīna disku par albumu "Mūsu Maestro Raimonds Pauls".

Šodien Raimonda Paula antoloģijas albums “Mūsu Maestro Raimonds Pauls” saņēmis Platīna disku.

Albums balvu saņems par vairāk nekā 9000 pārdotu kopiju. Albumu “Mūsu Maestro Raimonds Pauls” pērnā gada rudenī izdeva starptautiskā izdevniecība “Reader’s Digest” sadarbībā ar kompāniju “Mikrofona ieraksti”.

“Mikrofona ierakstu” pārstāvis norādīja, ka faktiski albums ir sasniedzis pat četrkārtēju platīna statusu, jo tas sastāv no četriem kompaktdiskiem un Daigas Mazvērsītes grāmatas par Paula dzīvi un daiļradi. Albumā hronoloģiskā secībā apkopoti populārās mūzikas ieraksti, kas tapuši laika posmā no pagājušā gadsimta 60.gadiem līdz mūsdienām. Tajā dzirdamas latviešu estrādes balsis no Zdzislava Romanovska un Noras Bumbieres līdz Laimai Vaikulei, Ancei Krauzei un Normundam Rutulim.

“Mikrofona ierakstu” valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve norādīja, ka laikā, kad mūzikas ierakstu tirāžas turpina kristies, izdevēji meklējuši jaunus tirdzniecības veidus. Sadarbība ar “Reader’s Digest” un viņu pasta sūtījumu izplatīšanas metodi sniedza apliecinājumu tam, ka cilvēki joprojām ir gatavi iegādāties augstvērtīgus ierakstus, ja vien viņus sasniedz kvalitatīvs un pievilcīgs piedāvājums, stāstīja Mīlgrāve.

“Reader’s Digest” visā pasaulē tirgo preces pa pastu un ir slaveni ar augstas kvalitātes grāmatām, ko latviešu valodā kopš 2010.gada tulko apgāds “Jumava”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+