×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. februāris, 2014
Drukāt

Pauls: Eirovīzijas nacionālajā atlasē nevar ļaut piedalīties visiem (4)

Foto - LetaFoto - Leta

Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālajai atlasei ir jāpieiet nopietnāk un profesionālāk, tajā nevar ļaut piedalīties pilnīgi visiem, runājot par sestdien un svētdien notikušajiem konkursa pusfināliem, izteicās komponists Raimonds Pauls.

Pēc viņa domām, ir nepieciešamas izmaiņas konkursa pamatatlasē, organizācijā un programmā, jo patlaban pamatatlase ir tāda, ka līdz pusfināliem var tikt “pilnīgi jebkurš”.

“Varbūt es vairs neorientējos populārajā mūzikā un modes gājienos, [..] taču ar tur redzamajiem priekšnesumiem ir kauns rādīties Eiropā,” pauda komponists.

Pats maestro atzina, ka viņam nav izteikta līdera. “Es vienmēr konkursos skatos uz Samantu Tīnu, jo viņai laba balss. Bet nekad viņa netiek tālāk, jo kaut kur apstājas. Toties Olgas Rajeckas priekšnesumā bija redzams, ka dziedātāja ir pieredzējusi un zina, ko dara uz skatuves. Starp pirmās dienas dalībniekiem viņa pozitīvi izcēlās, bet, vai Kopenhāgenā viņas uzstāšanās radīs tādu priekšstatu, grūti sacīt,” bilda maestro.

Viņš norādīja, ka viens ir uzvarēt nacionālajā atlasē Ventspilī, kur izvēlas vietējie klausītāji, bet uzvarēt starptautiskā mērogā jau būs kas cits. Pauls nacionālās atlases uzvarētāju neprognozēja, vien piebilda, ka tāpat cilvēki balsos pēc dažādiem kritērijiem. “Kādam patīk vizuāli numuri ar jokiem un tērpiem, kāds uz konkursu raugās no citas puses, tālab grūti spriest,” sacīja Pauls.

Tāpat Pauls izteicās, ka droši vien saņems pārmetumus par to, kālab viņš konkursu kritizē, bet organizēšanā pats neiesaistās. “Es negribu tur iet un kaut ko darīt, jo patlaban esmu pievērsies lietām, kas man patīk,” minēja maestro.

Kā ziņots, no pirmā pusfināla sestdien Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā iekļuva Olga un “Līgo” ar dziesmu “Saule riet” (“Take Away”) – mūzikas autors Tomass Kleins, teksta autors Guntars Račs -, Tīna ar dziesmu “Stay” – mūzikas un teksta autors Ingars Viļums -, grupa “Aarzemnieki” ar dziesmu “Cake To Bake” – mūzikas un teksta autors Guntis Veilands -, Niko ar dziesmu “Here I am again” – mūzikas un teksta autors Vladimirs Koževņikovs (Niko) -, grupa “MyRadiantU” ar dziesmu “Going All the Way” – mūzikas un teksta autors Janis Driksna -, kā arī Aminata Savadogo ar pašas sarakstīto dziesmu “I can breathe”.

Svētdien Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā iekļuva Dons ar dziesmu “Pēdējā vēstule” – mūzikas autors Artūrs Šingirejs, teksta autors Ingus Bērziņš -, Katrīna Bindere ar dziesmu “Moment and tomorrow” – mūzikas autori Edgars Beļickis un Kārlis Auziņš, teksta autors Mikus Frišfelds -, grupa “Eirošmits” ar dziesmu “If I Could (Get Away)” – mūzikas autori Miks Žagars un Raitis Aušmuksts, teksta autors Miks Žagars -, Ralfs Eilands&Valters Pūce ar dziesmu “Revelation” – mūzikas autori Ralfs Eilands, Valters Pūce, Ansis Grūbe, teksta autors Ralfs Eilands -, Markus Riva ar dziesmu “Lights on” – mūzikas autors Gaitis Lazdāns, teksta autors Markus Riva -, Katrine Lukins ar dziesmu “You Are The Reason” – mūzikas autori Katrine Lukins un Kārlis Indrišonoks, teksta autors Katrine Lukins.

Šīs dziesmas 22.februārī Ventspilī cīnīsies par ceļazīmi uz Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu Kopenhāgenā, Dānijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Šoreiz Paulam piekrītu par visiem 100%.Ja šie bija labākie,tad nevaru iedomāties,kādi bija tie,kuri līdz pusfinālam netika.

  2. Jā ,Paulam taisnība .. Un nezin kapēc pašiem dziedātājiem nav kauns par savu vājumu …. Nu ja — diletantisms ņem virsroku pār profesionalitāti un kvalitāti ….

  3. Nu ko tur varētu darīt Dons (Kihots?) ar sava gaiļa balstiņu un sievišķīgajām manierēm? Eiropai vajag večus, kuru dēļ ģībst lielākā daļa dāmīšu. Vīriešus (ne jau zēniņus) šis infantilais konkursiņš neinteresē…

    • Tu, vecais, esi stulbs, Paulam taisnība. Nu nebija nevienas zvaigznītes, kura spīdētu pārāk par citām un varētu cerēt uz panākumiem eirovīzijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+