×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
17. februāris, 2013
Drukāt

Pauls: “PeR” vēl nopietni jāpiestrādā pie sava priekšnesuma

Foto-LETAFoto-LETA

Komponists Raimonds Pauls, kurš vakar, 16.februārī, tikai daļēji sekojis līdzi Eirovīzijas nacionālajai atlasei, uzskata, ka uzvarētājiem – puišu grupai “PeR” – līdz Eirovīzijas konkursam Zviedrijā vēl nopietni būs jāpiestrādā pie sava priekšnesuma.

“Viņi dara savu iespēju robežās, ko var, un cenšas piesaistīt jauniešu auditoriju. Tur pie numura vēl ir nopietni jāpiestrādā un jāpārdomā vizuālais koptēls. Tam, kā viņi sevi “pārdos”, ir liela nozīme,” aģentūrai LETA priekšnesumu komentēja Maestro. Viņš paskaidroja, ka dziesmai bieži vien ir otrā plāna loma, un galvenais ir vizuālais efekts.

Paulam ir arī savs viedoklis par balsojumu, tas esot bijis diezgan savdabīgs. Lūgts paskaidrot sīkāk, viņš teica: “Kā jau parasti, tauta balso, viņiem ir savi uzskati”.

Spriežot par visu mūziķu uzstāšanos, komponists atzina, ka spilgtu tēlu nacionālajā atlasē nav bijis, bet, viņaprāt, viena no talantīgākajiem bijusi dziedātāja Samanta Tīna – viņas priekšnesums tuvojies profesionālai dziedāšanai.

Viņš arī neprognozēja, kā puišu grupai veiksies galvenajās sacensībās Zviedrijā – viss atkarīgs no tā, kādi būs pārējie konkursanti. “Tā ir laimes spēle, tu nekad nezini, kas blakus var gadīties, cik spēcīgi ir citi,” sacīja Pauls.

Maestro uzskata, ka daudz kas tagad būšot atkarīgs arī no tā, kādu iespaidu viņu dziesma atstās uz pārējām radiostacijām Eiropā. Komponists mūziķiem novēlēja veiksmi galvenajās sacensībās. “Uzvarējuši ir, lai zēni domā, ko tālāk darīt,” viņš noteica.

Savukārt komponists Guntars Račs aģentūrai LETA atzina, ka, lai gan sekojis nacionālajai atlasei, viņš neņemas prognozēt grupas “PeR” izredzes Zviedrijā.

Jau ziņots, ka Eirovīzijas nacionālajā atlasē, kas vakar notika Ventspilī, visaugstāko vērtējumu ieguva puišu grupa “PeR” ar dziesmu “Here we go”. PeR” puiši nacionālās atlases finālā piedalījās ar divām dziesmām, un superfinālā, kurā cīņu par uzvaru turpināja trīs no konkursa dalībniekiem, viņi iekļuva ar dziesmu “Here we go”. Konkursa nacionālās atlases superfinālā “PeR” skaņdarbs konkurēja ar Samantas Tīnas dziesmu “I Need a Hero” un Martas Ritovas dziesmu “I am who I am”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+