Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
22. marts, 2015
Drukāt

Pauž aizdomas par “Ryanair” pasažieru apzagšanu Rīgas lidostā (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Lidmašīna starptautiskajā lidostā "Rīga".

Aviokompānijas “Ryanair” pasažieriem radušās aizdomas, ka Rīgas lidostā tiek apzagta viņu bagāža, 22.martā vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Aizdomas par zādzībām paudis kāds Latvijas iedzīvotājs, kurš strādā Īrijā un regulāri izmanto “Ryanair” pakalpojumus. Viņam izdevies nofilmēt aizdomīgu lidostas Rīga darbinieku sarunu. Tā notikusi “Ryanair” lidmašīnas bagāžas nodalījumā, kur divi darbinieki iekrāvuši somas. Sarunā dzirdams, ka abus sarunu biedrus interesējuši pasažieru maki.

Sarunā dzirdams: “Viss normāli, ja? Zai***, kā piebāzts. Viss ar cigaretēm. Kādi seši bloki. Piz***. Ņih***. Nu neviena maka nav iekšā. Vēl nāks? Zini, kas te darās? Viss ir ar cigaretēm. Miljons. Nah*** makus neņem? Neviena maka, bļ***.”

Sociālajos portālos lasāmas daudzas lidsabiedrības “Ryanair” pasažieru sūdzības, ka viņiem no čemodāniem pazudušas vērtīgas lietas. Rīgas lidosta aicina par iespējamām zādzībām vērsties policijā, taču apzagtie norāda, ka tas lielākoties ir bezjēdzīgi, jo neviens tāpat netiek pieķerts.

Vērtīgām lietām bagāžā iespējams piekļūt, jo “Ryanair” mudina savus pasažierus bagāžas nodalījumā nodot arī rokas bagāžu, kuru parasti ved lidmašīnas salonā. “Ryanair” vienojies, ka pasažierus apstaigās Rīgas lidostas darbinieki. Ja lidostas darbiniekam šķiet, ka rokas bagāžas būs par daudz, mazās somas sāk atprasīt jau pie bagāžas nodošanas. Pamataptauja par to, vai gadījumā mazais koferis labāk nebūtu nododams kopīgajā bagāžā, notiek pirms iekāpšanas lidmašīnā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Rīgas lidostā taču ir slepenpolicija, noklausīšanās ierīces, videonovērošana, dažādi dienesti, to vadītāji! Kas notiek?!

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (16)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+