Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
4. novembris, 2013
Drukāt

Pauž atbalstu integrācijai ES

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Moldovas galvaspilsētā Kišiņevā 100 000 cilvēku piedalījās mītiņā, atbalstot valdības kursu uz valsts integrāciju Eiropas Savienībā.

Mītiņš notika laukumā pie parlamenta, un tā dalībnieki pieņēma rezolūciju eirointegrācijas atbalstam. “Mēs pieprasām valdībai stāties pretī ārējam un iekšējam spiedienam, lai turpinātu kursu uz integrāciju ES. Mēs esam stingri pārliecināti, ka Moldovas vieta ir Eiropas tautu saimē, mēs esam par Eiropas standartu ieviešanu, demokrātiju un uzplaukumu,” sacīts rezolūcijā. Mītiņu organizēja trīs valdošās koalīcijas partijas – Liberāldemokrātiskā partija, Demokrātiskā partija un Liberālreformistiskā partija. 28. un 29. novembrī Viļņā paredzētajā ES Austrumu partnerības programmas samitā plānots parakstīt Moldovas un ES asociācijas un brīvās tirdzniecības līgumus. Saistībā ar to uz Moldovu izdara spiedienu Krievija, un pret eirointegrāciju iestājas Moldovas lielākais opozīcijas politiskais spēks – komunistiskā partija.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+