×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Foto: Modeļu pirmizrādes, mehāniķu sacensības, sports un vēsture izstādē “Auto 2015”

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Lai apmeklētājiem būtu vieglāk orientēties plašajā izstādes “Auto 2015” piedāvājumā, tā ir iedalīta četrās sadaļās.

Jaunākie auto modeļi apskatāmi sadaļā “Auto 2015”, kurā pārsvarā ir automobiļu tirgotāju stendi. Kā jau kļuvis par tradīciju, neizpaliks vairāku jauno auto modeļu vietēja mēroga pirmizrādes. Konkursa “Latvijas Gada auto” stendā pirmo reizi tiks izrādīts mazās klases automobilis “Mazda 2”, turpat būs apskatāms arī titula “Latvijas Gada auto 2015” ieguvējs “Ford Mondeo” un citi šā gada jaunumi. “KIA” ekspozīcijā būs Baltijas mēroga prezentācija – jaunās paaudzes apvidus automobilis “Sorento”. “Fiat” stendā būs skatāmas divas Latvijas mēroga auto pirmizrādes – krosovers “Fiat 500x” un modernizētais “Fiat Doblo”. Izstādē būs apskatāms arī pirms mēneša Latvijā prezentētais nelielais apvidnieks “Jeep Renegade” un tikko mūsu tirgu sasniegušais krosovers “Suzuki Vitara”.

Izstādē “Auto 2015” būs izstādīti šādu vieglo automobiļu zīmolu jaunākie modeļi: “Alfa Romeo”, “Audi”, “BMW”, “Fiat”, “Jeep”, “Maserati”, “Nissan”, “Citroen”, “KIA”, “Peugeot”, “Renault”, “Subaru”, “Chrysler”, “Dodge”, “Ford”, “Mazda”, “Škoda” un citi.


Sadaļas “Auto mehānika 2015” ekspozīcijā klātienē varēs iepazīties ar auto rezerves daļu, aprīkojuma, autoservisa iekārtu, instrumentu un aksesuāru jaunāko piedāvājumu. Noteikti jāatzīmē, ka Ķīpsalā jau astoto reizi norisināsies Baltijas mēroga jauno automehāniķu profesionālās sacensības, kurās par uzvaru cīnīsies labākās komandas no specializētajām mācību ie­stādēm un tehnikumiem. Fināla sacensībās jaunajiem mehāniķiem auto dīleri piedāvās darboties ar pašām jaunākajām autoservisa iekārtām, lai noskaidrotu labākos no labākajiem.

Izstādē varēs iepazīties ar īpaši kompaktiem mikroklases automobiļiem "Aixam", kurus drīkst vadīt no 14 gadu vecuma, jo nepieciešama tikai mopēda vadītāja kvalifikācija. Foto - Atis JansonsIzstādē varēs iepazīties ar īpaši kompaktiem mikroklases automobiļiem "Aixam", kurus drīkst vadīt no 14 gadu vecuma, jo nepieciešama tikai mopēda vadītāja kvalifikācija. Foto - Atis Jansons

Sadaļas “Transporta tehnika 2015” ekspozīcijā varēs iepazīties ar jaunākajiem “Volvo”, “Renault” “MAZ” un citu marku kravas automobiļiem un piekabēm, kā arī “Setra” autobusiem un citiem komerctransporta servisa uzņēmumu piedāvājumiem un aprīkojumu.

Krāšņajā “Auto exotica 2015” sadaļā ar saviem jaunākajiem veikumiem iepazīstinās vairāki desmiti tūninga speciālisti no Latvijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas un citām valstīm. Piemēram, Vācijas pārstāvji uz izstādi sola atvest īpaši jaudīgus auto, kas tiek speciāli gatavoti augstu rezultātu uzrādīšanai slavenajā Nirburg­ringas trasē. Kā jau ierasts, piedalīsies hotrodi un louraideri no Skandināvijas, kā arī būs apskatāms pasaulē īsākais “Volvo”. Blakus ārvalstu un pašmāju tūninga studijām un autosporta komandām izstādes apmeklētāji varēs vienkopus iepazīties ar Baltijā plašāko tūninga un auto sporta piederumu un aksesuāru klāstu.

Kamēr Rīgas Motormuzejā tiek veikti rekonstrukcijas darbi un tas nav piee­jams apmeklētājiem, izstādē varēs aplūkot īpašu atjaunoto padomju laika speciālās nozīmes auto kolekciju – gan milicijas, gan medicīniskās palīdzības, gan citu speciālo dienestu transportlīdzekļus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+