×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. marts, 2013
Drukāt

Pavasara koncerts koncertzālē “Ave Sol”

Foto - LETAFoto - LETA

“Pavasara koncerts” un “Assembly singers” aicina ieklausīties lipīgās pavasara melodijās koncertzālē “Ave Sol” 8.martā 19.00.

Ansambļa vadītājs Ainārs Verro programmā iesaistījis azartisku vokālo ansambli un mūziķus, kas jau vairākkārt guvuši skatītāju atzinību. Repertuāram izvēlētas pagājušā gadsimta piecdesmito, septiņdesmito gadu dziesmas, kas aizvien pārsteidz ar emociju tiešumu un nebeidzami romantisku muzikālo izjūtu; Raimonds Pauls Purenes, Jānis Sildegs Zilā pasakā un Tā mana dzīve, Edmunds Goldšteins Baltās madaras un Neļķu ugunīs. Arī Aleksandra Kublinska Ābeles zied un Noktirne stāsta par pavasara atmodu, par ziedu smaržu, par mīlestības ilgošanos.
Rīgas vokālā džeza grupa “Assembly singers” dibināta pirms divdesmit gadiem, nepārtraukti piesaistot jaunus izpildītājmāksliniekus un iestudējot plašu repertuāru sākot no klasiskās mūzikas piemēriem līdz “The Beatles” hītiem. Noturīga ir mūziķu interese par džezu un populāro mūziku.
Koncertā kopā ar “Assembly singers” muzicē Madars Kalniņš/ taustiņi, Andris Barons/ģitāra, Jānis Olekšs/ kontrabass, Mārtiņš Miļevskis /sitaminstrumenti, Daumants Kalniņš / oboja, vokāls.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+