×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. marts, 2015
Drukāt

Pavasara romantika kopā ar grupu “Otra puse”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Martā un aprīlī viena no melodiskākajām pašmāju popmūzikas grupām “Otra puse” dosies Vislatvijas koncertturnejā “Mana pilsēta”. Koncertos astoņās Latvijas pilsētās grupas mūziķi sola atskaņot gan grupas populārākos grāvējus, gan dziesmas no albuma “Uzzīmē mani”, turklāt daudzas no tām – jaunā, mūsdienīgā aranžējumā. Vislatvijas turneju grupa sāks 14. martā Madonā.

Par godu Vislatvijas koncertturnejai grupa “Otra puse” publicējusi singlu “Mana pilsēta”. Dziesma iekļauta 2013. gadā izdotajā albumā “Uzzīmē mani”, kas tika atzīts Latvijas Mūzikas gada balvā “Zelta mikrofons” kā 2013. gada labākais popmūzikas albums. Singla “Mana pilsēta”, kuras mūzikas autors ir Normunds Pauniņš un teksta autors Roberts Gobziņš, jaunā versija izveidota grupas mūziķa Jāņa Čubara aranžējumā.

Grupa jau sniedza romantisku, Starptautiskajai sieviešu dienai veltītu turnejas ieskaņas koncertu Rīgā koncertzālē “Palladium”, bet Latvijas turneju atklās 14. martā Madonā. Koncerta īpašā viešņa – pazīstamā dziedātāja Antra Stafecka. Ar Antru grupai jau izveidojusies regulāra sadarbība, un duetā ar Normundu Pauniņu iedziedāta dziesma “Uzzīmē mani”, kas pēc ierakstīšanas kļuva par vienu no klausītāju iemīļotākajām dziesmām visās radiostacijās. Par sadarbību ar grupu “Otra puse” viņa saka: “Man ir liels prieks, ka varu sadarboties ar tik foršiem un talantīgiem cilvēkiem! Tādējādi varu daudz mācīties no viņiem un tai skaitā baudīt procesu! Mūzika ir mana dzīve, un “Otra puse” ir vistiešākā dvēseles mūzika!”

Bet “Otras puses” Rēzeknes koncertā, 27. martā klausītājiem sagaidāms arī patīkams pārsteigums – īpašie viesmākslinieki – grupas “Borowa Mc” dalībnieki Guntra Kuzmina un Latgales mūziķis Sovvaļnīks. Populārā “Otras puses” dziesmas “Uzzīmē mani” un “Ave Pali” iegūs līdz šim nedzirdētu skanējumu, jo Normundam dziesmās pievienosies Guntra Kuzmina. “Otras puses”, Guntras un Sovvaļnīka kopīgā izpildījumā varēs dzirdēt arī dziesmu “Muna sirds”.

Koncertos “Otra puse” mūziķi sola atskaņot gan populārākos hitus – “Vēstules”, “Ieskaties”, “Nakts vai rīts”, “Dievs dod”, “Pēc lietus”, gan dziesmas no albuma “Uzzīmē mani”, turklāt daudzas no tām – jaunā, mūsdienīgā aranžējumā.

“Otras puses” līderis Normunds Pauniņš stāsta, ka grupa jau labu laiku vēlējusies nodziedāt savas skaistākās dziesmas plašākai publikai. “Tas beidzot notiks – ieskandināsim pavasari ar īpaši mīlētājiem un romantiķiem domātu programmu, jo kas gan mēs šajā dzīvē būtu bez mīlestības. Gatavojamies ar lielu atbildību, jo vēlamies sniegt klausītājiem kvalitatīvu mūzikas baudījumu.”

Varbūt noder

14. III Madonas kultūras nams

21. III Talsu kultūras nams

27. III Rēzekne, Latgales vēstniecība “Gors”

28. III Kuldīgas kultūras centrs

8. IV Jelgavas kultūras nams

17. IV Ādažu kultūras centrs

24. IV Liepājas olimpiskais centrs, Rožu zāle

25. IV Vidzemes koncertzāle “Cēsis”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+