Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
23. janvāris, 2015
Drukāt

Pavasarī būs pieejams ES fondu atbalsts meliorācijas sistēmu atjaunošanai

Foto - Inita PuriņaFoto - Inita Puriņa

Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsts meliorācijas sistēmu pārbūvei un atjaunošanai varētu būt pieejams nākamajā projektu iesniegumu pieņemšanas kārtā šā gada aprīlī vai maijā, piektdien (LOSP) ikmēneša sapulcē teica zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

Viņš norādīja, ka ir panākta vienošanās ar Eiropas Komisiju (EK), ka atbalsts būs pieejams esošo meliorācijas sistēmu saglabāšanai, bet ne jaunu meliorācijas sistēmu izbūvei par ES fondu līdzekļiem. “Jauna meliorācija kā tāda nav iespējama. Kas attiecas uz rekonstrukciju, renovāciju, nu, kā lai es pasaku – esiet radoši,” sacīja Dūklavs.

Iepriekš Dūklavs intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam “Baltic Business Service” sacīja, ka Zemkopības ministrijas un EK viedoklis par meliorāciju Lauku attīstības programmā atšķiras. “Viņi [EK] mums pateica, ka Latvijā meliorāciju nevajag vispār, jo mēs ar to darot pāri dabai. Tagad esam vismaz nonākuši tiktāl, ka renovācijas un labošanas darbi būs iespējami,” sacīja ministrs.

Tāpat ziņots, ka EK Lauku attīstības programmā 2014.-2020.gadam viens no atbalsta pasākumiem ir paredzēts meliorācijai.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (3)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+