×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
10. janvāris, 2013
Drukāt

Pavasarī notiks ikgadējais mūzikas festivāls “Windstream”

putejiriga452

Pavasarī, no 20. marta līdz 6. aprīlim, Rīgā norisināsies ceturtais ikgadējais pavasara festivāls “Windstream”, klausītājiem piedāvājot plašu koncertu programmu.

Ikgadējais pavasara festivāls “Windstream” sāksies 20. martā ar koncertu “Kokteilis “Windstream” gaumē”. Koncertu Lielajā ģildē sniegs profesionālais pūtēju orķestris “Rīga” diriģenta Raita Ašmaņa vadībā un solisti.

Nākamie festivāla koncerti notiks 24. martā Rīgas Domā, 29. martā Rīgas Svētā Jāņa baznīcā un 1. aprīlī Mazajā ģildē. Tāpat ikviens rīdzinieks 1. aprīlī plkst.15 tiks aicināts uz Līvu laukumu, lai apmeklētu pasākumu “Lielā diena lai skan!”.

Pavasara festivāla “Windstream” noslēguma koncerts notiks 6. Lielajā ģildē. Tajā savu pirmatskaņojumu Latvijā piedzīvos virkne skaņdarbu: Serža Lancena “Koncerts arfai un orķestrim”, kurā soliste būs starptautisko konkursu laureāte, franču arfiste Anaela Turē, Skota Makalistera skaņdarbs divām klarnetēm ar orķestri “Freebirds”, kā arī Johana de Meija un Maikla Dogertija oriģinālmūzika. Koncertu diriģēs Mārtiņš Ozoliņš.

Profesionālā pūtēju orķestra “Rīga” organizētais pavasara festivāls “Windstream” notiek kopš 2010. gada un ir iemantojis lielu klausītāju atsaucību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+