Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Pāvesta Franciska sekotāju skaits tviterī pārsniedzis 22 miljonus

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pāvesta Franciska sekotāju skaits tviterī trešdien pārsniedzis 22 miljonus.

Tīmekļa vietne “Il Sismografo” vēsta, ka astoņu dienu ilgās Dienvidamerikas vizītes laikā pāvests ik dienas ieguvis 29 000 jaunu sekotāju, palielinot jau tā iespaidīgo vidējo dienas rādītāju, kas parasti ir 20 000.

No deviņiem pāvesta tvitera kontiem dažādās valodās vispopulārākais ir konts spāņu valodā, kam ir vairāk kā deviņi miljoni sekotāju.

Otrajā vietā ierindojas konts angļu valodā, kam ir 6,5 miljoni sekotāju.

Tviterī ar pāvesta apstiprinājumu ierakstus veic Vatikāna birojs. Parasti tiek publicēti citāti no Franciska runām un sprediķiem.

Tomēr neskatoties uz ievērojamo sekotāju skaita pieaugumu, pāvesta popularitāte tviterī joprojām atpaliek no amerikāņu dziedātājas Keitijas Perijas un ASV prezidenta Baraka Obamas, kam ir attiecīgi vairāk nekā 70 miljoni un 60 miljoni sekotāju.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+