Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Pāvesta Franciska sekotāju skaits tviterī pārsniedzis 22 miljonus

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pāvesta Franciska sekotāju skaits tviterī trešdien pārsniedzis 22 miljonus.

Tīmekļa vietne “Il Sismografo” vēsta, ka astoņu dienu ilgās Dienvidamerikas vizītes laikā pāvests ik dienas ieguvis 29 000 jaunu sekotāju, palielinot jau tā iespaidīgo vidējo dienas rādītāju, kas parasti ir 20 000.

No deviņiem pāvesta tvitera kontiem dažādās valodās vispopulārākais ir konts spāņu valodā, kam ir vairāk kā deviņi miljoni sekotāju.

Otrajā vietā ierindojas konts angļu valodā, kam ir 6,5 miljoni sekotāju.

Tviterī ar pāvesta apstiprinājumu ierakstus veic Vatikāna birojs. Parasti tiek publicēti citāti no Franciska runām un sprediķiem.

Tomēr neskatoties uz ievērojamo sekotāju skaita pieaugumu, pāvesta popularitāte tviterī joprojām atpaliek no amerikāņu dziedātājas Keitijas Perijas un ASV prezidenta Baraka Obamas, kam ir attiecīgi vairāk nekā 70 miljoni un 60 miljoni sekotāju.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+