Latvijā
Rīga

Pāvesta Franciska vizītes laikā Rīgā pacels valsts karogus0

Foto: LETA/Edijs Pālēns

Viņa svētības pāvesta Franciska vizītes laikā pirmdien, 24. septembrī, Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus, tā portālu “La.lv” informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons.

Latvijas valsts karogi tiks pacelti pie Rīgas domes, tās struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām.

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs iesaka arī citām juridiskajām un fiziskajām personām pacelt valsts karogu pie to īpašumā esošajām ēkām.

Savukārt Franciska oficiālais pārvadātājs Baltijas valstu vizītē būs Latvijas nacionālā aviosabiedrība “airBaltic”, tā aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

“airBaltic” uzņems pāvestu Francisku un viņa oficiālo delegāciju lidojumos uz Lietuvu, Latviju un Igauniju.

“airBaltic” ar “Airbus A220-300” pārvadās delegāciju lidojumos no Viļņas uz Rīgu un Tallinu, kā arī no Tallinas uz Romu.

Saistītie raksti

Kā ziņots, pāvests Francisks Lietuvu, Latviju un Igauniju apmeklē gadā, kad Baltijas valstis svin savu simtgadi. Lietuvā viņš uzturēsies sestdien un svētdien, Latvijā – pirmdien un Igaunijā – otrdien.

Latvijas valstij pieder 80,05% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – gandrīz 20% akciju. “airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, kā arī “airBaltic” piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

LA.lv