×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. jūnijs, 2015
Drukāt

Pāvests aicina Putinu pielikt patiesas pūles miera panākšanai Ukrainā (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pāvests Francisks aicināja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un visas pārējās konflikta puses pielikt patiesus pūliņus miera panākšanai Ukrainai.

“Svētais tēvs uzsver, ka ir jābūt svarīgiem un patiesiem centieniem panākt mieru Ukrainā. Bija vienprātība, ka ir svarīgi atjaunot dialoga atmosfēru un ka visas puses apņemas īstenot Minskas vienošanās,” teikts Vatikāna paziņojumā. Pāvesta un Putina sarunas notika aiz slēgtām durvīm un ilga aptuveni 50 minūtes. Par sarunu saturu komentāri netiek sniegti.

Kā vēsta Itālijas mediji, Putins, kurš ir bēdīgi slavens ar savu kavēšanos, kavējies arī šoreiz, ierodoties stundu un desmit minūtes pēc norunātā laika, lai gan tikšanās ar pāvestu notika tieši pēc viņa iniciatīvas. Putins aptuveni stundu nokavējās arī iepriekšējās tikšanās reizē ar pāvestu 2013. gada novembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Taada nepieklaajiiba,likt gaidiit paavestam,laikam sevi uzskata par Dievu.

 2. @ Ah ! Ko tad pavests pateica tik gudru … nav tacu zinams … tik tuksi vardi … no abam partijam …???!!!

  .. Abam pusem vajadzetu: … apsvert … pielietot ‘svarigus’ un ‘patiesus’ centienus … panakt mieru … !!!

  … Vai pavests ari jau pienemis Kremla definicijas par ‘ PATIESIBU ‘ ?!

  … No kada viedokla skatoties kads ar sadu liferesanos varetu but uzskatits par PATIESIBAS UN TAISNIBAS PARSTAVI UN AIZSTAVI !!!???

  … Kas pavestu varetu uzskatit par gudru … ja sada pakalpiga attieciba … un ari tiek publiceta … !!??

  … Vai no sadas patiesibas noliedzosas un Kremla propogandas uzspiesta pasapmulkojosa viedokla turetaja varetu ari nakt kads gudrs padoms …???!!!

  … Varbut tas notiek bailes, ka KGB velreiz nepielieto seno metodi ka apklusinat svarigu pretinieku, citadi nav izskaidrojams tik ‘diplomatiski’ korumpets TRAKTEJUMS PAR AGRESIJU UKRAINAI UN TAS TERITORIJAS ANEKSIJU, KA ARI PAR TERORISTU ATBILDIBU PAR MINSKAS VIENOSANAS PARKAPUMU TURPINASANU …

  … VAI PAT VATIKANS PADEVIES … NO PROPOGANDAS IESPAIDOTS …

 3. Vai Putins sadzirdēja pāvesta teikto? Vai atsauksies gudram padomam?

Draugiem Facebook Twitter Google+