×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
7. septembris, 2013
Drukāt

Pāvests aicina sestdien gavēt un aizlūgt par mieru Sīrijā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Katoļu baznīca aicinājusi visu pasauli sestdienu, 7.septembri, aizvadīt gavējot un lūdzoties par mieru Sīrijā un par jebkādas militāras intervences novēršanu.

Pāvests Francisks, kas mudinājis savam aicinājumam pievienoties gan katoļus, gan citu konfesiju kristiešus, gan citu reliģiju pārstāvjus, gan ateistus, sestdien Vatikāna Svētā Pētera laukumā vadīs nakts dievkalpojumu.

Pievienoties lūgšanām aicinājis arī Sīrijas sunnītu līderis lielmuftijs Ahmads Badredins Hasuns un Konstantinopoles metropolīts Bartolomejs I.

Dievkalpojums Svētā Pētera laukumā sāksies plkst.20 pēc Latvijas laika un ilgs četras stundas. Par piedalīšanos dievkalpojumā paziņojuši arī vairāki Itālijas valdības locekļi.

Par savu atbalstu globālajai lūgšanu dienai paziņojušas arī vairākas Itālijas politiskās partijas, tostarp galēji kreisā partija “Kreisā ekoloģija un brīvība” (SEL), antiklerikālā Radikālā partija un Eiropas Solidaritātes fronte ar Sīriju, kuru izveidojuši neofašisti, lai paustu atbalstu Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīmam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+