×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
29. marts, 2018
Drukāt

Pāvests Francisks: Elles nav (17)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pāvests Francisks

Elles, kur grēcinieku dvēseles cieš mūžīgi, nav, intervijā Itālijas laikrakstam “La Repubblica” paziņojis pāvests Francisks.

Pēc nāves to cilvēku dvēseles, kas grēkus ir nožēlojuši un kam Dievs ir piedevis, nonāks Dieva sabiedrībā, “bet tie, kas nenožēlo un kam tāpēc nevar tikt piedots, pazūd,” sacīja Francisks.

“Elles nav. Tas, kas ir, ir grēcīgo dvēseļu pazušana,” viņš piebilda.

Pāvestu intervēja Eudžēnio Skalfāri – itāļu žurnālistikas veterāns un ateists, kurš regulāri publicē savus pārspriedumus par ticību un reliģiju un kurš jau vairākkārt intervējis katoļu baznīcas galvu.

Iepriekš vairāki šī žurnālista pāvestam piedēvētie izteikumi tikuši apšaubīti, turklāt 93 gadus vecais Skalfāri atzinis, ka intervijās diktofonu neizmanto.

Tiesa gan, Vatikāns nekad nav sūdzējies par Skalfāri veikumu, un Francisks turpinājis sniegt viņam intervijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Ha ha … Drīz viņš pateiks : “Dieva nav !”..

 2. Ja papucim mālējas, ka nav – lai atbrauc uz Latviju!
  Katrs pretīmnācējs puika ar pirkstu parādīs kur ir.
  Nav tikai varturu demagoģijā!

 3. Ak vai …nabaga katoļi…vēl vienas pasakas zušana tos traki traumēs…

 4. Elle ir šet pat uz zemes !!! Un attēlā redzamais pāvests ar savām īpatnēji lielajām ausīm drīzāk atgādina SĀTANU ! Tā kā neuztraucieties ,cilvēciņi , mēs jau dzīvojam ELLĒ !!!

 5. Nav jau, nav! Nav arī Elleskunga. To izdomāja reliģijas radītāji, lai manipulētu ar tautu, turētu to bailēs. Bailes ir labs līdzeklis cilvēku turēšanai paklausībā un pazemībā. Pāvests vienkārši izmuldējies, netīšām atklājot reliģijas lielāko noslēpumu. Mūsu senči to lieliski zināja. Baltu dzīvesziņa un Dievatziņa balstās uz reāliem priekšstatiem par Visuma kārtību un likumiem.

 6. Elles nav. Un dieva arī nav.
  Toties ir seno jūdu lopkopju cilšu pasakas prātā apdalītajiem.

 7. Palfoesfoevamladel
  Edmavneylirnpnslslepkaviinozvarptajudbesr
  Es

 8. Nekas nepazud! Elle ir ista! Vajag lasit Bibeli un ticet Dievam nevis visadiem popiem, kuri sevi liek Dieva vieta! Neuzticigi kalpi!

 9. Katolu baznicu ar visu pavestu ir laiks renovet.

 10. Pāvests zina kur nonāks, bet precīzas koordinātes neizpauž. Pasaku grāmatā Bībele elle pieminēta 43 reizes, paradīze tikai 3 reizes.

 11. Lai beidzot iedod precīzas koordinātes kur nonāks. Pasaku grāmatā Bībele elle pieminēta 43 reizes, paradīze tikai 3 reizes.

 12. Atklāsmes grāmata:
  19:20 Bet zvēru sagūstīja un līdz ar viņu arī viltus pravieti, kas viņa priekšā bija darījis brīnuma zīmes un ar tām pievīlis tos, kas pieņēmuši zvēra zīmi un pielūdza viņa tēlu. Tos abus iemeta dzīvus degošā sēra un uguns jūrā.
  21:8 Bet bailīgajiem, neticīgajiem, apgānītājiem, slepkavām, netikļiem, burvjiem, elku kalpiem un visiem melkuļiem būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā; tā ir otrā nāve.

 13. viņš mierina sevi. jo zin ka Dievs pamatīgi ipizīs. šim pāvestam ar Dievu nav pilnīgi nekāda sakara. tā pat kā Vatikānam.

 14. kas to zina kas mus sagaida…

 15. Elles kā VIETAS, protams, NAV – > elle ir drīzāk cilvēka dvēseles stāvoklis, kad pēc nāves cilvēk satopas ar REĀLO dzīvo DIEVU un, piemēram, ateists vai neatgriezies grēcineisk saprot, ka viņš – iespējams, nevarēs būt kopā ar Dievu, ka viss beidzies… ka viss atklājies, viss slēptais, ka ir BEZGALA KAUNS…

 16. ja pats ir satanisks veidojums,kaa vinsh atziis,ka ir elle.? Kaa?! Kadas shausmas,vinsh neko nezina,vai vinjam masoni-draugi ta liek runaat,esmu shokaa.Nekad neesmu bijusi par vinju sajuusmaa. Kaut kaa baigi tendeets uz gejiem,lesbam,atklaati sakot uz visu negatvivo,lai pasaule samierinaas ar to,kas notiek.Kur patiesiba,paavest.Un tads veel brauks shurp uz Latviju? negribu ne dzirdet,ne redzeet sho masonu ielikteni. Dievs atpestii no viltus pravishiem,laikam pasaules beigas buus atri….

  • Atklāsmes grāmata saka:
   20:10 Velnu, kas viņus pievīla, iemeta uguns un sēra jūrā, tur bija arī zvērs un viltus pravietis; tie tiks mocīti dienām un naktīm mūžīgi mūžam.
   20:15 Ja, kas nebija rakstīts dzīvības grāmatā, to iemeta uguns jūrā.
   21:8 Bet bailīgajiem, neticīgajiem, apgānītājiem, slepkavām, netikļiem, burvjiem, elku kalpiem un visiem melkuļiem būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā; tā ir otrā nāve.

Draugiem Facebook Twitter Google+