Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
2. februāris, 2016
Drukāt

Pāvests Francisks piekritis piedalīties kinofilmā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pāvests Francisks spēlēs lomu jaunā reliģiskā filmā “Beyond the Sun”, vēsta kino industrijas žurnāls “Variety”.

Tā būs pirmā reize, kad Romas katoļu baznīcas galva tēlojis mākslas filmā.

Ģimenes piedzīvojumu filmu, kas balstīta uz svētajiem rakstiem, uzņems kinostudija “Ambi Pictures”. Pāvests Francisks lūdzis uzņemt kinolenti, kas bērniem mācītu par Jēzu.

Filmas peļņa tiks ziedota Argentīnas labdarības organizācijām “El Alemendro” un “Los Hogares de Cristo”, kas palīdz bērniem un jauniešiem.

Kinolenti veidos un finansēs “Ambi” dibinātāji Andrea Jervolino un Monika Bakardi.

“Vārdos nav izsakāma mūsu pateicība viņa svētībai pāvestam Franciskam par piedalīšanos šajā filmā,” sacīja Jervolino, kurš savu pirmo filmu uzņēma 15 gadu vecumā. “Mums tā nav tikai filma, bet arī mācība. Un kurš gan vēl labāk varētu nodot sabiedriski un garīgi svarīgu ziņu nekā pāvests?”

Kinolentes uzņemšana sāksies šī gada sākumā Itālijā. “Ambi Pictures” izplatīs filmu visā pasaulē.

“Ambi Pictures” uzņemto filmu vidū ir kompānijas “Lamborghini” dibinātāja Ferručio Lamborgini biogrāfija “Lamborghini – The Legend”, filma “Septembers of Shiraz” ar Salmu Hajeku un Eidrienu Brodiju galvenajās lomās, dokumentālā filma par režisoru Federiko Fellīni “The Man of La Dolce Vita” un “In Dubious Battle” ar aktieriem Džeimsu Franko, Selēnu Gomesu un Braienu Krenstonu.

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (16)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+