×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. decembris, 2013
Drukāt

Pāvests uz dzimšanas dienas brokastīm uzaicinājis bezpajumtniekus

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

This handout picture released on December 17, 2013 by the Vatican press office shows Pope Francis (R) speaking with Monsignor Konrad Krajewski (2nL) and three homeless invited at the vatican for breakfast. Pope Francis celebrates his 77th birthday today on December 17, 2013. AFP PHOTO / OSSERVATORE ROMANO/HO RESTRICTED TO EDITORIAL USE - MANDATORY CREDIT "AFP PHOTO / OSSERVATORE ROMANO" - NO MARKETING NO ADVERTISING CAMPAIGNS - DISTRIBUTED AS A SERVICE TO CLIENTS

Pāvests Francisks otrdien savā 77.dzimšanas dienā uz dievkalpojumu un brokastīm uzaicinājis četrus bezpajumtniekus, ziņo Vatikāna radio, kas pāvesta dzimšanas dienai par godu atskaņoja populārā Argentīnas mūziķa Karlosa Gardela tango melodijas.

Pāvests dzimšanas dienas brokastis rīkoja Svētās Martas rezidencē – Vatikāna viesnīcā, kur viņš apmeties kopš ievēlēšanas augstajā amatā. Franciska amata priekšgājēji parasti dzīvojuši krietni greznākajā Apustuļi pilī.

Četri bezpajumtnieki bijuši to vidū, kas naktis mēdz pārlaist Svētā Pētera laukuma apkaimē.

Vatikāna izplatītajās fotogrāfijās redzams, kā Francisks sarunājas ar trim bezpajumtniekiem. Vienam no viņiem ir arī suns.

Dzimšanas dienas sarīkojumu apmeklējuši arī Vatikāna darbinieki un viņu ģimenes locekļi. Viesu vidū bijis arī Pjetro Parolīns, kurš nesen ticis iecelts Vatikāna valsts sekretāra amatā.

Pasākums bijis “ļoti draudzīgs”, apliecināja Vatikāns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+