×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
29. septembris, 2014
Drukāt

Raidījums: Streļčenoks pazeminājis amatā Kurpnieci (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāve Diāna Kurpniece.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (NAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks pazeminājis amatā KNAB Korupcijas novēršanas nodaļas vadītāju Diānu Kurpnieci, pirmdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “Ziņas”.

Iemesls šādam lēmumam nav zināms.

Jau iepriekš Streļčenoks amatā pazemināna savu vietnieci Jutu Strīķi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. IZRAĒLIEŠU DIASPORA ir gan ASV, gan Krievijā, gan Anglijā, gan Francijā, gan Vācijā, praktiski visur un visur tās pārstāvji ieņem visai ietekmīgu stāvokli sabiedrībā, viņiem ir pieejami šo valstu noslēpumi, jo līdz šim atstumt ebreju nozīmēja uzreiz bez maz vai holokaustu, taču tagad, kad pastāv Izraēla, bet ikviens ebrejs ir uzskatāms par tās diasporas pārstāvi, vajadzētu vērtēt, vai drīkst uzticēties cilvēkam, kurš dzīvo ar svešas valsts un nācijas interesēm sirdī.

  2. Vai tad valdība un tiesībsargi ir tik akli, ka neredz, kā STREļčENOKS IZRēķINāS AR GALVENAJIEM KORUPCIJAS APKAROTĀJIEM – STRīĶI un KURPNIECI. Bet Straujuma ar Kalnmeijeru bezspēcībā tikai noplāta rokas un neko nedara. Faktiski oligarhi un korumpanti svin uzvaru. Vai mums vajadzīgi tādi valsts
    vadītāji, kuri nav spējīgi savaldīt vienu ambiciozu cilvēku, kas būtībā izposta valsts iestādi?

  3. Knābis pret knābi. Septītais raunds. Ringā šķīst asinis un mētājas izsistie zobi …

  4. Pirms gadiem četrdesmit bija itāļu komēdija “Fantučo pret visiem”. ~sis būtu vēl smieklīgāk, ja vien netraucētu vismaz kaut ko darīt korupcijas apkarošanā. Dzirdēju, ka Streļženoks gatavo jau sūdzību ANO, ka valsts neļaujot cīnīties ar koropciju ( īstajā vārd: ar saviem darbiniekiekiem)

  5. Kāpēc nevaram tik vaļā no Streļčenoka?

Draugiem Facebook Twitter Google+