Mobilā versija
+10.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
6. novembris, 2014
Drukāt

Pazīmes, kas ilglaicīgās attiecībās raksturo īstu vīrieti (4)

1. Viņš ciena un respektē savu sievieti tādu, kāda viņa ir

1no9
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Esot kopā ar savu otro pusīti ilgus gadus, likumsakarīgi ir radusies skaidrība par mīļotā raksturu – tā labajām īpašībām un trūkumiem. Iespējams, esi arī pamanījusi lietas, kas tev traucē un liek šaubīties par attiecību potenciālu. Šai sakarā īpašības un paradumus, kas raksturīgi īstiem vīriešiem ilglaicīgās attiecībās apkopojis arī lifehack.org. Iepazīsties ar tiem un novērtē savu partneri ar profesionāļa aci!

Viņš ciena un respektē savu sievieti tādu, kāda viņa ir. Viņš reizēm var just dusmas vai aizkaitinājumu, tomēr īsts vīrietis savu sievieti mīl vienmēr un visu. Ne tikai viņas pievilcīgās sejas, sociālā statusa vai trenētā auguma, bet gan personības dēļ.

Viņš ciena un vairāk par visu novērtē mīļotās sievietes raksturu un personību kopumā. Lutina un atbalsta, pauž cieņu un sagaida to pašu pretī.

 1. Viņš ciena un respektē savu sievieti tādu, kāda viņa ir
 2. Viņš ir pilnībā uzņēmies saistības
 3. Viņš aizsargā savu sievieti
 4. Viņš savu sievieti dara laimīgu it visās dzīves jomās
 5. Viņš uzņemas iniciatīvu
 6. Viņš uzņemas atbildību par savu rīcību un lēmumiem
 7. Viņš nebaidās teikt, ko domā
 8. Viņš ciena jūsu attiecības
 9. Viņam ir savas aizraušanās

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Vai tadi vel ir?

 2. Nav tādu vīriešu, kas apvieno visas šīs īpašības. Tas būtu par daudz prasīts, nav ideālu cilvēku.

  • Ja sieviete pilnībā apmierina vīrieti, tad atpakaļ var saņem ideālu. Bet tā kā 99.9 sieviešu dara tā kā pašas uzskata par pareizu atpakaļ saņemt tādu pašu, kas dara tā kā pats uzskata par pareizu.

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+