Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
26. novembris, 2015
Drukāt

Pazīmes, kas liecina – konkrētais vīrietis nav tavs īstais

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ikvienam no mums piemīt savi trūkumi, un partnerattiecībās mūsu spējai ar tiem sadzīvot ir vitāli būtiska loma. Tiesa, ne visas partnera īpašības ir jāpieņem, ja tiecies pēc laimīgas kopdzīves ar savu mīļoto. Atsevišķi trūkumi un vājības, kā arī rakstura iezīmes var būt brīdinājuma signāli, kas liecina par nebūt ne laimīgas nākotnes iespējamību ar konkrēto cilvēku. Turpinājumā piedāvājam Womanitely.com apkopotās pazīmes, kas var liecināt – iespējams, vīrietis, ar kuru plāno kopīgu dzīvi, tev nepavisam nav piemērots.

Viņš nespēj pieņemt tavu pagātni

Ja vīrietis liek tev justies vainīgai par pagātnē piedzīvoto vai pat agrākajām attiecībām, rūpīgi izvērtē, vai vēlies ar šo sajūtu sadzīvot visu atlikušo dzīvi. Visticamāk – nē. Pagātnei un arī tajā pieļautajām kļūdām noteikti nevajadzētu būt problēmjautājumam šodienas attiecībās.

Saderības trūkums guļamistabā

Lai arī cik galants, mīlošs un gādīgs ir vīrietis, nozīmīga loma attiecību harmonijas nodrošināšanā ir arī seksuālajai saderībai. Ja guļamistabā šīs saskaņas nav, turklāt vīrietis krietni lielāku entuziasmu izrāda par savu vēlmju un vajadzību apmierināšanu, vari būt droša, ka konkrētās attiecības noteikti nesniegs cerēto laimi un piepildījumu.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+