×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2015
Drukāt

Pazīmes, kas liecina – tavs vīrietis ir īsts atradums (3)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Veidojot jaunas attiecības, ikviens no mums vēlas, lai tās izdotos un cilvēks, ar ko tiekamies, būtu mūsu ābola otrā pusīte. Īpaši, ja aiz muguras ir bijusi sāpīga šķiršanās vai neveiksmīga laulība. Šai sakarā piedāvājam “Women’s Health” apkopotās pazīmes, ko ņemt vērā, novērtējot savu jauno partneri – ja viņš tām atbilst, zini, ka esi sastapusi savu īsto!

Tu saņem atbalstu

Ja agrākais partneris pat nereaģēja uz tavām žēlabu īsziņām par to, cik traks ir tavs priekšnieks un cik nomākta darbā jūties, tad šis vīrietis tevi uzmundrinās jebkurā diennakts laikā, vienmēr atgādinot, ka ir ar tevi, kā arī esot gatavs sniegt reālu atbalstu. Tu zini, ka viņš vienmēr būs gatavs tev palīdzēt.

Tava ģimene un draugi viņu vērtē atzinīgi

Ja cilvēki, kuri tevi pazīst vislabāk, atzinīgi izsakās par tavu mīļoto, zini, ka viņš patiešām ir zelta vērts! Kurš cits gan mūs pazīs vislabāk, zinot, kas mums ir vajadzīgs, ja ne paši tuvākie?

Tu vari būt atklāta

Ja tavs partneris tevi ir apbēdinājis, tu zini, ka vari runāt par viņa rīcību, atklāti paužot savas emocijas. Jūs spēsiet atrisināt domstarpības mierīgā ceļā, konfliktam risinājumu rodot sarunā. Tāpat tu apzinies, ka mīļotais sniegs tev konstruktīvu un objektīvu skatījumu par situāciju, paužot savu viedokli, taču reizē neaizmirstot arī par tevis un tavas rīcības izprašanu.

Viņš nebaidās atzīt savas kļūdas

Spēja atzīt savas kļūdas ir patiešām apsveicama. Ja tavs vīrietis to nebaidās darīt un ir gatavs par to runāt, turies pie viņa!

Viņa jūtām nav termiņa

Lai gan abi esat izgājuši caur vairākām krīzēm, viņš ir iepazinis tava rakstura sliktākās īpašības un personības vājākās puses, viņš tik un tā vēlas būt ar tevi kopā un skaidri liek manīt, ka tas ir uz ilgu laiku. Izbaudi šo cieņu, novērtējumu un mīlestību, neaizmirstot to pašu sniegt arī pretī!

 

vina_delfi

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai šim rakstam var ticēt?Un vai tas patiešām darbojas reālajā dzīvē?Nu nezinu?

  2. Vienīgais, kam līdz galam nepiekrītu – par ģimenes vērtējumu. Ir gadījumi, kad vecāki ir pilnīgi cita psihotipa un dziļi mūs nesaprot. Tad tā loma jāpilda partnerim. Tuvākā dvēseles drauga loma.

    Ja es dzīvotu ar tiem vīriešiem, kas ir patikuši manai mammai, diez vai justos laimīga. viņa justos laimīga ar tāda tipa cilvēkiem.

  3. Pozitīvs raksts!
    vairāk šādu pozitīvu gudru rakstu! 😉

Draugiem Facebook Twitter Google+