Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

Pazīmes, kas liecina – viņš gatavojas tevi bildināt

1. Kā izskatās viņa miteklis?

1no7
Foto - lushome.comFoto - lushome.com
Foto – lushome.com

Iespējams, ar savu vīrieti esi kopā jau ilgu laiku un tevi laiku pa laikam tirda jautājums par to, kurp šīs attiecības ved. Atklātu jautājumu par to, vai un kad mīļotais tevi bildinās, uzdot, protams, būtu muļķīgi, tomēr šīs, allwomantalk.com apkopotās pazīmes var liecināt par pozitīvu atbildi u, kas izskanētu no viņas mutes, runājot par konkrēto jautājumu.

Kā izskatās viņa miteklis? Ja viņa – zvērinātā vecpuiša – dzīvoklis pamazām sāk iemantot citu izskatu – paklāji tiek sūkti regulārāk, ledusskapis piepildīts pārdomātāk un videospēļu vietā uz žurnālgaldiņa savu vietu ieņem pat visai intelektuālas grāmatas, viņš, ļoti iespējams, pamazām sāk nobriest. Vīrieša prioritāšu sarakstā pēkšņi ir parādījusies vēlme pēc stabilitātes un māju sajūtas, kas paredz vietu arī uzticamai un mīlētai partnerei, ar ko būt kopā ik dienas.

  1. Kā izskatās viņa miteklis?
  2. Viņš ierobežo dārgu pirkumu veikšanu
  3. Kur palikušas tavas rotaslietas?
  4. Viņam radušies jauni sarunu temati
  5. Izmaiņas valodā
  6. Izmaiņas uzvedībā
  7. Viņš sācis uzturēt kontaktus ar tavu tēvu

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+