×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
2. septembris, 2016
Drukāt

Pazīmes, pēc kurām var saprast, ka viņš tevi krāpj (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Manas pēdējās attiecības bija vienkārši toksiskas – ar vīrieti, kuru es mēdzu dēvēt par Misteru Izskatīgo. Pagāja divi gadi, līdz viņš man iedeva sava dzīvokļa atslēgu. Varēju nākt un iet, kad vien vēlējos. Šķita, ka tas ir jauns sākums, citādam attiecību līmenim. Nu varēju uzelpot, jo biju pārliecināta, ka es esmu viņa “vienīgā”. Pēc diviem mēnešiem, viņš gribēja to atpakaļ. Biju neizpratnē. Man tas nozīmēja tikai 3 lietas: blondīni, bruneti un sarkanmati.

Izrādījās, ka man bija taisnība par vienu, ja ne par visām.

 • Es novēroju pazīmes, kuras bija kā sarkanie karogi par krāpšanu, jo mēs nedzīvojām kopā un es nezināju, ar ko viņš nodarbojas atlikušajā laikā.
 • Viņš negrib, lai tu redzi, kam viņš sūta īsziņu
 • Viņš nelabprāt atļauj tev lietot savu datoru
 • Viņš nevēlas tavus negaidītos apmeklējumus, bez iepriekšējas saskaņošanas
 • Viņš apsūdz tevi par okšķerēšanu, kad tu pētī viņa darba galdu, lai atrastu skavotāju
 • Viņš atceļ kopīgos plānus pēdējā minūtē, bez īpaša iemesla
 • Viņam ir uzradies jauns draugs, kuru tu neesi redzējusi un tev viņš neko par viņu nestāsta
 • Tad beidzot saņems un jautāju, vai viņš tiekas ar kādu citu sievieti? Tas ir brīdis, kad viņš nostājas aizsargpozīcijā. Viņš sāk stāstīt melus par to, kāda TU esi un ko TU dari.

Viņš saka, ka tu esi:

 • Pārāk prasīga
 • Apsēsta, neļauj viņam elpot
 • Ka tev ir paranoja
 • Varbūt tu pati krāp, ja tu visu laiku esi aizdomu pilna!
 • Viņš nekrāpj, bet ja tu tā turpināsi viņu apvainot, tad viņš tik pat labi to varētu sākt darīt
 • Tev pašai ir jāsāk dzīvot sava dzīve, nevis tikai jākarājas viņa kaklā

Avots: huffingtonpost.com

zeltene

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Mani arī vīrs krâpa, tikai es mulke to nezinâju, nepievêrsu uzmanību tam, ka viñš sêdêja datorâ ar stundäm, reizëm nedēlas nogalës nozuda no mâjâm, necêla telefonu, sarīkoja skandâlus, lai bez sirdsapziñas pármetumiem varêtu iet kur vêlas vai vienkârši piedzērâs

 2. Es nekrāpju,es vienkārši drā*os ar citu,ar divām citām,mājās nekas par to neliecina,vienkārsa lieliska ģimene,ar citām beibēm es piepildu visas savas seksuālās vēlmes,jo ar sievu kautka nav tas,jo liekas,ka daru pāri. Nav iebildumu,ja vina izklaidējas ar citiem,tik lai nevelk mājās un nemainās ģimenes atmosfēra.

 3. Krāpšanu var sajust, vismaz es sajutu. Mīlēju savu vīru, tāpēc ļoti pārdzīvoju, nervozēju, bet rezultātā iemantoju brīvību. Tagad man ir lielisks mīļākais. Ilgu laiku bija tikai labs draugs, tagad – vislabākais. Kāpēc nešķiramies? Kā daudzas citas ģimenes, arī mūsējo vieno hipotekārais kredīts. Un mūsu sapņu māja, kur viss pašu plānots, veidots, iekārtots. Daudzu gadu garumā iekopts dārzs. Vecākie bērni jau lieli, bet mūsu mazais pastarītis vēl sākumskolā, viņam vajag abus vecākus. Vienojāmies, ka patiesībā mums ir labi kopā, ka nav jāšķiras. Pat sekss mums ir labāks nekā pirms tam. Nesaku, ka tā ir labi. Nav. Bet mums tas šobrīd der.

 4. Jāapbēdina visas žurnālu lasītājas – nav tādu pazīmju, pēc kurām noteiksiet ka tevi krāpj. Man ir tā ka varētu noteikt, ka esmu palicis mierīgāks un visas emocijas un neizlietoto seksuālo enerģiju vairs neizgāžu uz sievu. Kat satiekos ar mīļāko kas tai laikā ir, tad iet uguņi pa gaisu, bet mājās esmu mierīgs un atslābinājies.

 5. Izrädäs,daudz vel ir tädu naivo,kuri domä,ka mani jau nu nekräpj. Kräpj prakstiski visi un visas. Tikai laiks,kamer otrs to uzzina,ir dazäds. Kam menesis,kam gads,kam dazas dienas.

Draugiem Facebook Twitter Google+