×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. marts, 2018
Drukāt

Gaidāma vēl vairāku autobusu reisu slēgšana reģionos no 12. marta (13)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Līdz šim veiktas izmaiņas 14 reģionālajos maršrutos, un plānots, ka tuvākajā laikā grozījumi gaidāmi vēl astoņos maršrutos, informē “Autotransporta direkcijas” Sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Plone.

Piektdien, 2.martā, Sabiedriskā transporta padome tika iepazīstināta ar reģionālā maršrutu tīkla pārskatīšanas virzību. Direkcija ir saņēmusi vairākus ierosinājumus attiecībā uz maršrutu tīkla izmaiņām gandrīz no visiem plānošanas reģioniem un turpinās gaidīt vēl citus priekšlikumus, sacīja Plone.

Izvērtējot reģionālo autobusu maršrutu tīklu, līdz šim tika veiktas izmaiņas 14 maršrutos, no kuriem lielākā daļa atrodas Rīgas reģionā, bet pārējie – Zemgales reģionā.

Grozījuma veikti, samazinot reisu skaitu, to izpildes dienas vai mainot sezonalitāti, maršrutos:

Saulkrasti–Inčupe,

Limbaži–Ārciems–Pāle–Limbaži,

Rīga–Dubulti,

Rīga–Sloka,

Rīga–Salaspils,

Rīga–Ķekava,

Jauntukums–MRS,

Durbe–Tukuma Lauktehnika,

Durbe–Autoosta–Tukuma Lauktehnika,

Jauntukums–Ozoliņi,

Tukums–Tume,

Pilskalne–Dūžāni–Baloži,

Irši–Silajāņi un Irši–Vilkārse.

No 12. marta tiks veiktas izmaiņas maršrutā Madona–Saikava–Švāns, bet no 1. aprīļa – maršrutos:

Valmiera–Saulkrasti,

Ozolaine–Limbažu AO–Arodvidusskola,

Saulkrasti–Skulte–Mandagas,

Limbaži–Tūja–Saulkrasti,

Limbaži–Liepupe–Saulkrasti,

Limbaži–Vidriži–Saulkrasti,

Limbaži–Oltūži–Salacgrīva.

Kopumā gan veiktie, gan drīzumā gaidāmie grozījumi samazinājuši nobraukumu par vairāk nekā 478 tūkstošiem kilometru gadā.

“Autotransporta direkcija sagaida, ka plānošanas reģioni turpinās aktīvāk izvērtēt direkcijas iesniegtos ierosinājumus attiecībā uz izmaiņām reģionālajā maršrutu tīklā, jo priekšlikumi, ko līdz šim esam saņēmuši no plānošanas reģioniem, aptver tikai aptuveni 18% no tā apjoma, kas reģioniem tika iesniegti,” uzsvēra Plone.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Staļins teica–nav cilvēku-nav problēmu…Izrādās, mūsu valsts vadība (Sakaru ministrija, Autotransporta direkcija, kas ir tas pakļautībā) ir nolēmusi sekot šai norādei, liedzot reģionos dzīvojošajiem pārvietošanās iespēju. Es ar nepacietību gaidu to brīdi, kad valsts prezidents paziņos (tāpat kā Gorbačovs) , ka sakarā ar to, ka valstī vairs nav suverēnās varas nesēju,t.i., cilvēku, viņš noliek savas pilnvaras un atkāpjas no amata, jo nepastāv vairs valsts. Šis ir tas retais gadījums, kad man nav grūti izšķirties, par ko balsot rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās.

 2. Igauni domā par bezmaksas sabiedrisko transportu,mūsējie sagaida Saeimas vēlēšanas ar spec vienību ieviešanu reģionos un bruņošanos.

 3. Igauņi domā par bezmaksas sabiedrisko, mūsējie kā vairāk naudas nokāst!!!!

  • Tiešām, nepārspējami- kamēr Igaunijā taisās visā valstī atcelt maksu par sabiedrisko transportu, Latvijā drīz tāda vairs vispār nebūs.

 4. Latvijā cilvēku palicis maz .,tā ari lēnām viss tiek slēg5s ,paldies valdībai

 5. cits risinājums>acss Atbildēt

  Oktobrī nobalsojiet visi par KPVLV! Jauna slota tīri slauka!

 6. Ir jau 21.gadsimts! Atbildēt

  Autobusu reisu vietā būs helikopteru reisi,kuriem netraucēs ne sliktie ceļi,ne sniegs!

 7. Kur ir maršruts Limbaži- Vidriži – Saulkrasti ? Neviena tāda reisa nav jau vismaz gadus 20! Ir viens reiss 6 dienas nedēļā Saulkrasti- Vidriži – Limbaži. Atpakaļ tiec kā gribi. Tagad ko,to pašu noņems arī sestdienās?

 8. Autobusā nedod biļeti = visa problēma .Pats 28.02.pārliecinājos.

 9. nosprāgst. iet . kuņ. as. pakar iet. pastalas vadzī tūdaļi

  • Lai tev tas atpakaļ,dubultā. Stipri pamanāms ka skolu neesi apmeklējis,apmeklējusi(pēc kļūdām rakstā grūti noteikt dzimumu)

Draugiem Facebook Twitter Google+