×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. februāris, 2015
Drukāt

Paziņoti Latgaliešu kultūras balvas “Boņuks” nominanti

1. Zināmi nominanti 16 jomās

1no5
Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien paziņoti Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks 2014” pretendenti 16 nominācijās sabiedrības un kultūras, mūzikas un literatūras sadaļās, vēsta Latgales vēstniecības “Gors” pārstāvji. Balvas saņēmēju vārdi tiks paziņoti svinīgajā ceremonijā Latgales vēstniecībā GORS šī gada 22. februārī.

Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” mērķis ir veicināt latgaliešu kultūrvides saglabāšanu un attīstību, kā arī apkopot un godināt spilgtākos un nozīmīgākos sasniegumus latgaliešu kultūrā pagājušā gada griezumā. Šogad tika saņemtas 180 pieteikuma anketas kopējam balvas pretendentu skaitam sasniedzot 130 cilvēkus, notikumus un aktivitātes.

Pēc pieteikumu saņemšanas tika izlemts apvienot literatūras sadaļas nominācijas “Labākais sniegums dzejā”, “Labākais sniegums prozā”, “Gada debija literatūrā” vienā kategorijā – “Labākais sniegums literatūrā”. Šobrīd tiek paziņoti nominanti 16 no visām 18 balvas kategorijām. Balvas nominanti kategorijās “Par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā” un “Radio hits” tiks izziņoti, tuvojoties pasākumam.

  1. Zināmi nominanti 16 jomās
  2. Sabiedrība un kultūra
  3. Mūzika
  4. Literatūra
  5. Žūrija un pasniegšanas ceremonija

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+