Sports
Motoru sports

Paziņots Latvijas motokrosa izlases sastāvs0

foto: LaMSF motokrosa komisija/ Jolanta Uzule

Latvijas motosporta federācijas motokrosa komisijas sēdē tika apstiprināts Latvijas izlases sastāvs dalībai Eiropas nāciju kausa izcīņā blakusvāģu klasē, kas 22. un 23. septembrī notiks Slāgelses trasē Dānijā.

Komandas sastāvā iekļauti Didzis Gorbenko un Tanels Koivs, Māris Rupeiks un Kaspars Liepiņš, Jānis un Lauris Daideri, bet ka rezerves ekipāža Jānis un Pēteris Jegorovi.

Latvijas komandas vadītājs Jānis Abramovs vērsis uzmanību, ka izvēlētais sastāvs uz doto brīdi ir arī pēc spēku samēriem aktuālākais, šie sportisti ir veseli un devuši savu piekrišanu startēt.

Pagājušās nedēļas nogalē “Zelta zirga” trasē Ķegumā noslēdzās Latvijas čempionāts ekipāžu klasē. Sezonas pēdējos četrus braucienus Madonā un Ķegumā uzvarēja Jānis un Lauris Daideri, bet par Latvijas čempioniem tika kronēti Jānis Daiders un līdzbraucējs Mārtiņš Zemeskalns, kurš piedalījās četros no sešiem Latvijas čempionāta posmiem.
Kā zināms, Lauris Daiders šosezon pasaules čempionātā brauc igauņa Kerta Varika komandā.

Visas sezonas garumā sevi kā otro labāko Latvijas ekipāžu pieteica Didzis Gorbenko ar igauni Tanelu Koivu, kuri otro vietu izcīnīja arī Ķeguma posmā un pelnīti saņēmuši uzaicinājumi uz Latvijas izlasi.

Pērnie Latvijas čempioni Māris Rupeiks un Kaspars Liepiņš šosezon zaudēja ne tikai titulu, bet pēdējā posmā arī izlaida no rokām bronzas medaļas.

Saistītie raksti

Izšķirošais bija Ķeguma posma pirmais brauciens, kurā Margo Sonns un Artūrs Linters izcīnīja otro vietu, bet Rupeika ekipāža tikai ceturto. Otrajā braucienā Rupeiks bija par vienu vietu priekšā Sonnam (attiecīgi trešais un ceturtais), taču kopvērtējumā par diviem posmiem priekšā palika Sonns.

LATVIJAS ČEMPIONĀTA KOPVĒRTĒJUMS EKIPĀŽĀM
1. Jānis Daiders un Mārtiņš Zemeskalns 498
2. Didzis Gorbenko un Tanels Koivs 432
3. Margo Sonns un Artūrs Linters 406
4. Māris Rupeiks un Kaspars Liepiņš 404
5. Jānis Jegorovs un Pēteris Jegorovs 381
6. Jānis Sedlinieks un Ģirts Indrijaitis 341

LA.lv