×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
4. janvāris, 2017
Drukāt

Ārzemēs pazudis dobelnieks Jānis. Svētkus plānoja svinēt pie brāļa Īrijā (8)

Ekrānšāviņš no "bezvests.lv'"Ekrānšāviņš no "bezvests.lv'"

Tuvienieki lūdz palīdzību Dobeles iedzīvotāja Jāņa Šteinerta, kurš dzimis 1973.gadā meklēšanā.
Viņš jau septīto gadu dzīvo Vācijā – tagad Oldenburgas pilsētā.

Pēc Latvijā dzīvojošu tuvinieku teiktā, par jauno vīrieti nav nekādu ziņu kopš 16.decembra. Viņš nav lietojis sociālos tīklus, pēdējais ziņojums ir bijis pagājušā gada 16.decembrī.

Tuvienieki ir satraukušies, jo Jānim nav raksturīgi šādi pazust: līdz šim gandrīz katru dienu sazvanījies ar radiem Latvijā.

Vēstniecība sniegusi informāciju, ka 29.oktobrī Jānis noformējis pasi, kurā uzrādīja Oldenburgu kā savu dzīves vietu. Bija plānojis Ziemassvētkus sagaidīt Īrijā pie sava brāļa Augusta, ar viņu arī sazvanījies 16.decembrī. Bet biļetes nav nopircis. Jānis uz zvaniem neatbild.

Visiem, kuri ir sazinājušies ar Jāni Šteinertu vai ir redzējuši pēdējā mēneša laikā, organizācija “bezvests.lv” lūdz zvanīt policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa telefonu +371 22 084 084.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Novēlu lai viss ir kārtībā un atrodās ātrāk.
  Varbūt nav pa tēmai bet pajautājiet tiem kas viņu pazīst, kāda ir viņa pagātne un kam dēļ viņš “aizmuka” dzīvot uz Vāciju…

 2. Pazīstams cilvēks!
  ļoti,ļoti žēl,ka tā noticis…ceru,ka viss galu galā būs labi un Jānis atradīsies sveiks un vesels…
  viņam taču ir bērni un mamma,māsas,un citu radiniekikuri ļoti uztraucās par savu tuvo un mīļo cilvēku!!
  tie,kuri šeit izgāž savu žullti-Nedod,Dievs,lai Jūsu ģimenē nenotiktu tāda nelaime…
  Jo paēdušais,jau neēdušo nekad nesapratīs!!!!!

 3. Vēstniecība sniegusi informāciju, ka 29.oktobrī Jānis noformējis pasi, kurā uzrādīja Oldenburgu kā savu dzīves vietu. Bija plānojis Ziemassvētkus sagaidīt Īrijā pie sava brāļa Augusta, ar viņu arī sazvanījies 16.decembrī. Bet biļetes nav nopircis. Jānis uz zvaniem neatbild…
  —————————-
  Kur pazudušā Jāņa brāļa Augusta viedoklis?
  Kas teica un blakus stāvējis, ka pazudušais biļetes nav nopircis?
  Godīgi, sakot jau piegriezušās šīs paviršās ziņas… un vēl aicina, lai citi/ sveši cilvēki meklē …

  • Janis ar mani sazinājās 16 decembri caur draugiem.lv
   Bij sarunats kad 17decembri sazvanīsimies caur skye vai uz telefonu.Tādēļ jau uztraucamies kad nedeva nekādu ziņu un nezinām vai bija biļetes nopircis vai nē.Telefonu nozaudēja braucot māja no Bremenes
   taxsi un jaunu nebij iegādājies.Zinām tik kad pēdējo reizi dzīvoja Oldenburga.Nebija vajadzības jautāt adresi jo viss notika caur skype vai nu telefoniski.

 4. Vai tad vajag zvanīt katru dienu, tagad visu naudu nozvanijis.

 5. Paņem savu Laimīgo Biļeti jau šodien: http://bit.ly/2en6QyG Atbildēt

  Ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, samaksāt par studijām savam bērnam. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi!

  • ŠEIT PIEDĀVĀTAIS LAIMESTS IR PILNĪGI BEZGAUMĪGI, NEĒTISKI;

   Bet par cilvēku, vai radinieki ari ar brāli sazinājās Īrijā; vai nav kādu ziņu? Ja tik ilgi dzīvoja Vācijā tāču kaimiņi, draugi viņam bija; varbut taču kāds ko zin.. vai nu satikās ar nepareizo cilvēku… Vācijā jau tas vairs nav brīnums..

  • Arī te jau ielīduši

Draugiem Facebook Twitter Google+