Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
28. jūlijs, 2015
Drukāt

Pazudis Nikolajs Docenko, kurš it kā devās uz Jelgavu

Foto- Valsts policija.Foto- Valsts policija.

Nikolajs Docenko

Valsts policijas Jelgavas iecirknis ziņo, ka bez vēsts pazudis 1989.gadā dzimušais Nikolajs Docenko, kurš 22.jūlijā izgājis no dzīves vietas Jelgavas novadā, Gludas pagastā, Nākotnē, lai it kā dotos uz Jelgavu, bet nav atgriezies mājās.

Pazīmes: 180 cm garš, vidējas miesas būves. Mati gari, melni. Bija ģērbies zilas krāsas džinsa biksēs, T-kreklā, tumšā svīterī. Melnas krāsas beisbola tipa cepure, melnas sandeles.

Ja ir zināma viņa atrašanās vieta, lūgums to paziņot Valsts policijai pa telefonu 112 vai vērsties personīgi Valsts policijas Jelgavas iecirknī Pētera ielā 5, 38 kabinetā, vai zvanīt pa tel. 63004227.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+