Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
28. jūlijs, 2015
Drukāt

Pazudis Nikolajs Docenko, kurš it kā devās uz Jelgavu

Foto- Valsts policija.Foto- Valsts policija.

Nikolajs Docenko

Valsts policijas Jelgavas iecirknis ziņo, ka bez vēsts pazudis 1989.gadā dzimušais Nikolajs Docenko, kurš 22.jūlijā izgājis no dzīves vietas Jelgavas novadā, Gludas pagastā, Nākotnē, lai it kā dotos uz Jelgavu, bet nav atgriezies mājās.

Pazīmes: 180 cm garš, vidējas miesas būves. Mati gari, melni. Bija ģērbies zilas krāsas džinsa biksēs, T-kreklā, tumšā svīterī. Melnas krāsas beisbola tipa cepure, melnas sandeles.

Ja ir zināma viņa atrašanās vieta, lūgums to paziņot Valsts policijai pa telefonu 112 vai vērsties personīgi Valsts policijas Jelgavas iecirknī Pētera ielā 5, 38 kabinetā, vai zvanīt pa tel. 63004227.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+