Sports
Futbols

Pazudušā futbolista pārstāvji apgalvo, ka spēlētājs Ventspilī saņēmis nopietnus draudus0

Pēc FK “Ventspils” paziņojuma par Akinjemi Adelekes pārstāvju veikto šantāžu futbolista pārstāvji uzmeklējuši portāla sportacentrs.com futbola apskatnieku Edmundu Novicki un izklāstījuši savu versiju. Tās galvenā lieta – klubs vēlas panākt jauna un sev izdevīgāka līguma parakstīšanu.

“”FK “Ventspils” komentāri par manu klientu nav patiesi. Adeleki ir savs aģents un viņa vārds ir Mr.Adebayo, kurš ir reģistrēts Lielbritānijas futbola federācijā. Savukārt es esmu Mr.Adebayo juridiskais konsultants. Sava klienta vārdā paziņoju, ka FK “Ventspils” paziņojumi par futbolistu nav korekti. Pirms trim dienām klubs draudēja spēlētājam, kad viņš atteicās parakstīt jaunu līgumu uz pieciem gadiem. Jaunajā līgumā viņi vēlas izslēgt punktu par izpirkuma maksu, kas tika piefiksēta 2018. gadā. Kad futbolists atteicās parakstīt jebkādus dokumentus bez sava aģenta Mr.Adebayo klātbūtnes, klubs izteica ļoti nopietnus draudus. Futbolists šos draudus uztvēra ļoti nopietni un ir parūpējies par savas dzīvības drošību,” sportacentrs.com publicē Akinjemi Adeleki pārstāvja teikto.

Saistītie raksti

Tikmēr Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām šodien, 8.augustā, ir izdevies telefoniski sazināties ar nigēriešu futbolistu un noskaidrot, ka viņš ir sveiks un vesels, un, ka viņa prombūtne nav saistīta ar noziedzīgu nodarījumu. Par notikušo policijā ir uzsākta resoriskā pārbaude, kuras ietvaros tiek
skaidroti precīzi notikušā apstākļi un pārbaudīti visi fakti.

Akinjemi ir “Ventspils” uzbrukuma līderis, šosezon ar 13 gūtiem vārtiem esot Latvijas futbola virslīgas rezultatīvākais spēlētājs. Tāpat viņš parādīja teicamu sniegumu UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēlēs, kur četros mačos izcēlās ar septiņiem precīziem sitieniem. Par nigēriešu futbolistu interesi izrādījuši vairāku valstu klubi.

LA.lv