×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
27. oktobris, 2017
Drukāt

Pazudušā liepājnieka māte pastāsta, kas bija noticis ar dēlu (6)

Foto - LVCFoto - LVC

Atradies 28 gadus vecais Ronalds Simsons, kurš pazuda šā gada 22. oktobrī un, kura automašīna nākamajā dienā tika atrasta ceļa malā Lietuvā, vēsta pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Vīrietis sveiks un vesels šobrīd ir atgriezies Latvijā pie ģimenes un jau devies uz darbu. Par to “Bezvests.lv” informēja jaunā vīrieša radinieki.

Ronalda mamma pateicas “Bezvests.lv” par padomiem, ģimenes draugiem, dēla kolēģiem un visiem, kas dalījās ar informāciju un palīdzēja meklēt pazudušo vīrieti.

“Mums dēlu mežā palīdzēja meklēt pilnīgi sveši cilvēki, kuri brīvprātīgi bija nelaimē kopā ar mums. Īpaši milzīgs paldies tālbraucējam šoferim, kurš izglāba Ronaldu sarežģītajā situācijā – viņš bija vienīgais, kurš iedeva dēlam savu mobilo telefonu, lai viņš varētu piezvanīt tuviniekiem, pārējie cilvēki atteica…Dēlam nebija līdzi nedz telefons, nedz naudas. Tāpēc, kad beidzās benzīns, viņš bija spiests atstāt mašīnu ceļa malā un tālāk iet kājām, mēģinot nostopēt kādu garāmbraucošu automašīnu, “ atklāja māte.

Kad dēlam izdevies sazvanīt tuviniekus, viņi nekavējoties devušies uz Lietuvu pakaļ Ronaldam.

Jau vēstīts, ka ka Ronalds 22. oktobrī ap plkst. 11.00 izbrauca no mājām Liepājā un neatgriezās. Lietuvas policija nākamās dienas pēcpusdienā Šauļu apkārtnē ceļmalā atrada viņa automašīnu “Hyundai Tucson”. Iekšā neviena nebija.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Galvā putni čivina.Žēl, smuks vīrietis.Labi, ka atradās.

  2. TIESM SMIEKLIGI!

  3. Tas viss ir fufelis…

  4. Taas visas ir mullkkiibas,to var tik beernam pastaastiit,pieaudzis cilveeks nedosies taalaa cellaa bez naudas un it iipassi bez telefona,kaadas mullkkiibas tik neizdomaa,ha ha

  5. Tomēr tas gan izklausās kaut kāds dīvains iemesls, kāpēc pazust uz vairākām dienām. Nav taču tuksnesis, kur dienām jāiet un nav nevienas dzīvas dvēseles. Neticu, ka Lietuvā vairāku dienu laikā nevar nokļūt kaut vai līdz policijai vai benzīntankam, kur varēt meklēt palīdzību, ja jau tiešām neviens nav pieturējis un izlīdzējis.

  6. Laikam jau nedrīkst tā jautāt,jo dzīvē gadās visādi,bet braukt uz Lietuvu bez mobilā,bez naudas,bez degvielas.Rodas jautājums par bezatbildību pret saviem tuviniekiem un visiem tiem cilvēkiem,kas bija iesaistījušies meklēšanā.Prieks ka ir atradies.

Draugiem Facebook Twitter Google+