×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
4. jūlijs, 2017
Drukāt

Pazudušā zēna māte skaidro, kapēc tik vēlu ziņojusi par Ivana pazušanu (8)

Foto VP/kadrs no LTV videoFoto VP/kadrs no LTV video

Liepājā pazudušā piecus gadus vecā Ivana Berladina māte domājusi, ka puisēns ir kopā ar vecmammu, tapēc tik vēlu ziņojusi par zēna pazušanu, intervijā “LTV Ziņu” dienestam skaidroja puisēna mamma.

“Par dēla pazušanu uzzināju tikai svētdien, un tad uzreiz zvanīju policijai. Vecmamma nezvanīja tāpēc, ka domāja, ka Ivans ir pie manis, bet es domāju, ka pie viņas,” sacīja sieviete.

Viņa arī noliedza, ka puisēns bieži viens staigājis pa pilsētu:”Nē, viņš nekad viens pats nekur negāja.” Zēns bieži pastaigājies ar diviem puikām, arī vecākiem brāļiem, taču nekur tālu neesot gājis.

“Šī bija pirmā reize, kad viņš tā vienkārši aizgāja un pazuda,” sacīja māte.

Valsts policija atklāja, ka izmeklēta viena no versijām, ka zēns kaut kur devies kopā ar Lietuvas cirka trupu, kura zēna pazušanas dienā uzstājās Liepājā. Šī versija ir parbaudīta, taču nav apstiprinājusies.

Zēna meklēšanas darbi joprojām turpinās. Zēns tiek meklēts visā Latvijā un kaimiņvalstīs – Lietuvā un Igaunijā.

Jau vēstīts, ka VP svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. JĀ MUMS JAU NAV TĀ DOMĀŠANA ,BŪTU MOMENTĀ SAUKTA SUŅA PALĪDZĪBA ,TAD VARBŪT BŪTU ATRAST,JĀ TĀ TIK FILMĀS RĀDA,,VAI TAD MUMS LATVIJĀ NAV IZMĀCĪTI SUŅI,,,,,,,,,UN MĀTI UN VECMĀTI VAJAG PRATIŅAT UN PĀRĒJOS BĒRNUS ,,VIŅI NOTEIKT KO ZINA.

  2. Bērns jāmeklē nevis LT un EST, bet tuvākajā apkārtnē. Un nopietnāk jāpastrādā ar tuviniekiem.

  3. Gan jau mate zin kur viņš ir. Tā pat kā Diana Kozlovska bija atrasta pie mājas dīķi mirusi. Māte nogalināja. Un izlikās ka neko nezin.

  4. Man šķiet, ka māte zin kur viņš ir. Jo viņa nepateica precīzu apģērbu kāda viņš aizgāja. Un neizskatas ka pārdzīvotu. Tā pat kā Diānas Kozlovska, no Dobeles meitene, visa Latvija viņu meklēja. Māte bez emocijām uz sejas skatījās ka cilvēki tērē laiku, resursus viņu meklējot. Beigās atklāja ka pati nogalinājusi un ielikusi piemājas dīķi.

  5. Loi liela varbutiba, ka pie pazusanas vainigi pasi gimenes locekli. Itt seviski nelabveligas gimenes.

  6. Мать чтото знает она врет.

  7. Nevis domāja ka zēns ir pie vecāsmātes, bet vienkārši ziņoja policijai tad kad nākamajā dienā izgulēja dzērumu..

  8. Mana versija un loģiska domāšana, pieļauj versiju, ka viņš nav tālu no mājām. Jo ja es sevi atceros 5os gados tad tālāk par 3-4 kvartāliem negāju no mājām.

Draugiem Facebook Twitter Google+