Latvijā
Novados

Pazudušā zēna meklēšana draud pārvērsties haosā – svarīga informācija brīvprātīgajiem 16

Foto Bezvests.lv/Facebook

Pazudušā piecus gadus vecā liepājnieka Ivana Berladina meklēšana sāk pārvērsties par haotisku, nekontrolējamu notikumu, brīdina pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Organizācija saņēmusi informāciju no vairākiem iedzīvotājiem par plāniem uzlauzt dzīvokļu durvis, bēniņus, pagrabus. Organizācija lūdz visus palīdzēt gribētājus, nepadoties provokācijām un atturēties no neapdomātas rīcības, atgādinot, ka pazudušā zēna meklēšanas darbu koordināciju veic Valsts policija (VP).

VP joprojām turpina pazudušā puisēna meklēšanu, aicinot tajā iesaistīties arī iedzīvotājus.

Pulksten 16:40 VP aicina visus brīvprātīgos, kuriem ir transportlīdzekļi, pulcēties Viršu ielā 9/11. No šejienes brīvprātīgo grupa organizēti virzīsies uz Šķēdi. VP lūdz pašiem uz Šķēdi nedoties, bet maršrutu sākt kopīgi – no Viršu ielas 9/11.

Brīvprātīgie Viršu ielā 9/11 aicināti pulcēties arī plkst.19:00 Ir sazvanīti daudzi mazdārziņu kooperatīvu īpašnieki, kuriem pieder dažādas slēgtas telpas – šķūnīši, bēniņi, pagrabi u.c. Šajā laikā minēto objektu īpašnieki slēgs vaļā šo ēku durvis, lai brīvprātīgie varētu ēkas pārmeklēt.

Jau vēstīts, ka pazudušais zēns tiek meklēts arī kaimiņvalstīs.

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

LA.lv