×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2017
Drukāt

Pazudušā zēna meklēšana draud pārvērsties haosā – svarīga informācija brīvprātīgajiem (16)

Foto Bezvests.lv/FacebookFoto Bezvests.lv/Facebook

Pazudušā piecus gadus vecā liepājnieka Ivana Berladina meklēšana sāk pārvērsties par haotisku, nekontrolējamu notikumu, brīdina pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Organizācija saņēmusi informāciju no vairākiem iedzīvotājiem par plāniem uzlauzt dzīvokļu durvis, bēniņus, pagrabus. Organizācija lūdz visus palīdzēt gribētājus, nepadoties provokācijām un atturēties no neapdomātas rīcības, atgādinot, ka pazudušā zēna meklēšanas darbu koordināciju veic Valsts policija (VP).

VP joprojām turpina pazudušā puisēna meklēšanu, aicinot tajā iesaistīties arī iedzīvotājus.

Pulksten 16:40 VP aicina visus brīvprātīgos, kuriem ir transportlīdzekļi, pulcēties Viršu ielā 9/11. No šejienes brīvprātīgo grupa organizēti virzīsies uz Šķēdi. VP lūdz pašiem uz Šķēdi nedoties, bet maršrutu sākt kopīgi – no Viršu ielas 9/11.

Brīvprātīgie Viršu ielā 9/11 aicināti pulcēties arī plkst.19:00 Ir sazvanīti daudzi mazdārziņu kooperatīvu īpašnieki, kuriem pieder dažādas slēgtas telpas – šķūnīši, bēniņi, pagrabi u.c. Šajā laikā minēto objektu īpašnieki slēgs vaļā šo ēku durvis, lai brīvprātīgie varētu ēkas pārmeklēt.

Jau vēstīts, ka pazudušais zēns tiek meklēts arī kaimiņvalstīs.

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Kas arī bija jāpierāda – absolūti nekontrolējamais “pūļa faktors” var nostrādāt tikai un vienīgi max. katastrofāli negatīvi. Tieši tāpat, kā jebkurš taml. pa stulbo vai pat apzināti kretīniski “no pudeles izlaists džins”, ieskaitot šajā valstī nu jau regulāri piekopto “pūļa linča tiesu” publiskajā telpā, ko apzināti mērķtiecīgi provocē un iniciē krampjaini agonējošie masmēdītāji. Un nav pat būtiski, vai “pūļa faktora” graujoši negatīvā būtība nostrādā agrāk, vai nedaudz vēlāk – šis ļaunums ir neapšaubāms un neizbēgams.

  MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

 2. Nabaga puisītis. Tik skaisti sejas vaibsti, īsts modelis. Gribēja konfektes un cepumus….un pie jūras….
  Kaut atrastos dzīvs.

 3. es velreizriktigi parunatu ar puisisa mammu,ka var tik mazs berns izietno majas nevienam nezinot, nav kaut kas kartiba,un ja mate vel berneli iekausta, vinam tacu tikai 5 gadini

 4. apsolīt apkārtējo māju puišeļiem naudu cigaretēm – atrastu dažu stundu laikā !
  Te jau tikai politizēta pakazuha lielajam kaimiņam.
  Vai priekš iedzimtā ar atrastos tik daudz degvielas ?

 5. “Tāpat organizācija lūdz ekstrasensus. . . . . . . braukt pašiem uz sevis norādītajām vietām un meklēt.”
  Nekur tie liekēži nebrauks, jo viņi tāpat neko nemāk sameklēt, ja kādreiz izdodas ko atrast, tad pēc tam lielās visu mūžu un kāš naudu no tiem kuriem bēdas.

 6. Ka tas saprotams…izgaja?????Ka gan piecgadigs berns var viens kautkur iziet????Pilnigi aplami!!!

  • Kā saprotams izgāja? Smieklīgi. Nedzīvo jau pasakās. Pieci gadi ir daudz. Piecos gados daudz ko var izdarīt.
   Kā gan var tik stulbus komentārus rakstīt? Aplami!!!!! oi, piedod – Pilnīgi aplami!!!!

 7. Kur ir puisīša tēvs? Nekur netiek pieminēts,varbūt bērns ir pie viņa!

 8. Tik skaists mazs cilvēciņš. Es domāju ka viņu kāds labs cilvēks ir ieraudzījis un paņēmis pie sevis. Varbūt paspējis mazo iemīlēt un negrib nevienam vairs atdot.

  • Kāds labs cilvēks? Ja tiešām kāds paņēma pie sevis, tad jāsaka, ka ar prātu nedraudzējas! kurš normāls pieaudzis cilvēks izdomāt, ka puisītim neviena nav? sen jau būtu vērsies policijā vai kā citādi paziņojis, ka puika atradies. Vai nu tas ir psihiski nelīdzsvarots, vai arī kāds galīgi pagrimis onka, kuram viss po…
   Bet vispār, pēc manām domām, pārāk maz informācijas no oficiālajiem avotiem, sabiedrību tracina interneta komentētāji un tad visi cepas par to tēmu. Policijai vajadzētu nākt klajā ar paziņojumu- pārbaudītas tādas un tādas versijas…citādi- vai visas tuvumā esošās ūdenstilpes ir pārbaudītas, komentāros varēja lasīt, ka vienreiz jau vecmammas draugs bija paņēmis bērnu pie sevis…

 9. Liepājā dzīvo ekstrasence Gaida , varbūt viņai palūkt palīdzību , un Rīgā Džūna viemīgi vņi var palīdzēt…..

  • Iebāz tos ekstrasensus sevī dziļi , dziļi un nemaisi gaisu! Vēl nekad neviens ekstrasenss nav nevienam palīdzējis atrast pazudušu cilvēku!!!

  • “Tāpat organizācija lūdz ekstrasensus. . . . . . . braukt pašiem uz sevis norādītajām vietām un meklēt.”
   Nekur tie liekēži nebrauks, jo viņi tāpat neko nemāk sameklēt, ja kādreiz izdodas ko atrast, tad pēc tam lielās visu mūžu un kāš naudu no tiem kuriem bēdas.

 10. Varbūt var ekstrasensus iesaistīt?Varbūt kāds gaismas stariņš būs tad skaidribai.

 11. Vai zēnam nauda bija līdz? Kā gan tāds mazs zēns var nokļūt kaimiņvalstīs?

  • ar bonbongu vai mantiņu vai kaķiti vai suniti — lielie onkas kas ir izmācīti ..šadi pavedina mazos līdz pat mašīnai ,a bērns vēl no nelabvēligas ģimenes …no rīta jau laukā vai maz brokastis bija ēdis ..kur bērnam iet ,..un jau divas dienas …VISUM PARĀDI MEKLĒTAAJIEM CEĻU PIE BĒRNA …

Draugiem Facebook Twitter Google+