×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. jūlijs, 2015
Drukāt

Spānijā pazudušās latvietes lietā pirmais pavediens (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Spānijā bez vēsts pazudušās latvietes Agneses Kļaviņas lietā atrasts pirmais pierādījums par divu turīgu britu iespējamo saistību ar viņas pazušanu, rak­sta interneta vietne dailymail.co.uk.

Trīsdesmitgadīgā sieviete, kas Spānijas Marbelas kūrortā strādāja par viesmīli, pazuda bez pēdām pagājušā gada 6. septembrī pēc naktskluba “Aqwa mist” apmeklējuma.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka pēdējo vakaru klubā pirms nozušanas Agnese pavadījusi divu turīgu britu sabiedrībā, no kuriem viens ir miljonāra dēls Vestlijs Kapers, otrs – viņa draugs Kreigs Porters. Šobrīd viņi ir galvenie aizdomās turamie meitenes pazušanas lietā. Lai gan abi to sākotnēji noliedza, kluba apsardzes video ierakstos fiksēts, ka meitene naktsklubu pametusi abu vīriešu sabiedrībā. Novērtējis šos ierakstus, kriminālo noziegumu psihologs secinājis, ka meitenes sejas izteiksme un viņas ķermeņa valoda liecina, ka klubu viņa nav pametusi labprātīgi. Vēlāk viņi izmeklētājiem atzina, ka izskatīgo viesmīli tikai aizveduši līdz mājām un tur pametuši. Meitene mājās gan neesot nokļuvusi, secināts izmeklēšanā.

Advokāts Fernando Skorniks, kas šajā lietā pārstāv Agneses ģimeni, pastāstīja, ka policija pārmeklējusi Marbelas tuvāko apkārtni gan ar suņiem, gan helikopteriem, taču meitenes pēdas tā arī nav izdevies atrast. Tomēr drīz pēc meitenes pazušanas fiksēts, ka uz Kapera ģimenei piederošas motorlaivas trīs vīrieši nes lielu koferi. Vēlāk laiva ostu atstājusi. Izmeklētāji pieļauj, ka koferis, kurā varētu būt ievietots meitenes līķis, izmests jūrā.

Tagad izmeklētājiem izdevies gūt daudzmaz vērā ņemamus pierādījumus britu vīriešu iespējamai saistībai ar latvietes slepkavību – speciālisti viņu tonakt vadītās automašīnas “Mercedes” bagāžniekā atraduši blondu matu. Šobrīd tiek gaidīti DNS rezultāti, lai noskaidrotu, vai tas piederējis Agnesei. Ja tā, tad abi briti tiks apsūdzēti meitenes slepkavībā. Šobrīd viņiem aizliegts pamest Spāniju. Ja tiks atklāta viņu saistība ar meitenes pazušanu vai slepkavību, viņiem draud 10 – 15 gadus ilgs cietumsods. Izmeklēšanu veic gan Spānijas, gan Anglijas policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tikai brīnos, ka tikai tagad nopietni izpētījuši videoierakstus no naktskluba, kur redzams, ka miljonāra dēls ar draugu meitenei izved ārā pret pašas gribu. Jau p.g. septembrī uzreiz pēc notikušā abus policija bija aizturējusi un nopratinājusi …Tad taču varēja izpētīt video un viņu auto, kur atrastu ne tikai šo 1 blondu matu …

  2. Lūk,kā ir jāizmeklē lietas,mūsu policija,būtu sen izbeiguši lietu,kur nu vēl miljonāra dēlu Apsūdzēt,sen visi būtu aploksnes saņēmuši un paņēmuši

    • Atkal jau stulbais komentārs – re kā tie strādā, ideāli, bet mūsu policija vispār nekad neko. Arī shī policija nav nekāds paraugs – tik velu sāk meklet pieradijumus un videoierakstu skatās! Un pat ja apcietinas slepkavas – tikai 10-15 gadi, kas noteikti būs īsāk.

    • Ja tā padomā – spāņu policists ne ar ko no latvieša neatšķiras, un viens blonds mats viegli var tikt aizstāts ar citu blondu matu, jāvienojas vien par summu.

Draugiem Facebook Twitter Google+