×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
17. februāris, 2016
Drukāt

Pazudušās Vanesas māte: “Mīļo meitiņ, lūdzu, nāc mājās…” (15)

Foto no FacebookFoto no Facebook

“Mīļo meitiņ, lūdzu attopies un nāc mājās…” sociālajā tīklā “Facebook” raksta bezvēsts pazudušās Vanesas Apkalnes māte Kristīne Iekļava, aicinot meitu atgriezties.

“Jo ilgāk iet laiks, jo viss kļūst sarežģītāk… Mēs tiksim ar visu galā, apsolu! Ļoti mīlu Tevi! Lūdzu nāc mājās…,” raksta mamma, aicinot visus dalīties ar šo informāciju, lai pēc iespējas ātrāk izdotos atrasts pazudušo meitu.

Jau vēstīts, ka arī policija lūgusi iedzīvotāju palīdzību pazudušās Vanesas meklēšanā.

1999. gadā dzimusī meitene savā dzīvesvietā Ventspilī nav atgriezusies 12. februārī. Jauniete ir aptuveni 173 cm gara, kalsnas miesas būves, gariem, tumšiem matiem līdz lāpstiņām, uz rokas apakšdelma tetovējums – putna spalva.

Bija ģērbusies tumši zilā pusgarā virsjakā, rūtainā smilšu krāsas šallē, iespējams, tumši zilas bikses, kājās gari melni zamšādas zābaki līdz celim, bez papēža.

Valsts policijas foto

Savukārt Liepājas iecirknī saņemta informācija par to, ka 12. februārī no savas dzīvesvietas Liepājā, Siguldas ielā, izgājis 1996. gadā dzimušais Mārtiņš Šķuburs, un nav zināma viņa atrašanās vieta.
Puisis ir 175 cm garš, normālas miesas būves, īsi, brūni mati. Bija ģērbies tumši zilas krāsas pusmētelī ar kapuci, brūnas krāsas džinsu biksēs, kājās brūnas krāsas zamša ādas kurpēs ar šņorēm, mugursoma melni pelēkā krāsā.

Līdz šim iegūtā informācija par abiem jauniešiem liecina, ka viņi prom devušies kopā.

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir informācija par abiem pazudušajiem, kā arī vēršamies pie pašiem jaunajiem cilvēkiem ar lūgumu sniegt ziņas par sevi, tādējādi pasaudzējot savus tuviniekus.

Ja jūsu rīcībā ir informācija par abu jauniešu atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruņiem 63404502; 63404582 (Liepāja); 63604700; 63604702; 63604721 vai 112; 110, vai arī vēršoties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. bus viss labi - BUSBUSBUS ! Atbildēt

  Bet nu tiem bezsmadzenu bezsirdenjiem DIEVS IESKAIDROS – LAIKA JAUTAAJUMS .

 2. Nekas, sagaidīs dzimeni, 18 un varēs darīt kā gribēs.

 3. Šajā vecumā ir tipiski darīt tā, pati esmu to piedzīvojusi un esmu sveika un vesela. Ieteikums vecākiem – neturiet, nenosodiet un pieņemiet to kā ir, lai gan meitene ir nepilngadīga, viņai ir sava galva uz pleciem, nekad neietekmējiet savu bērnu, lai viņš būtu tāds kā Jūs. Viņam pašam sava dzīve ir ejama, ja nebūs pietiekami piedzīvojis pats un klausīs tikai Jūsu ieteikumiem, tad nekas dzīvē no tā labs nevar sanākt. Pašiem jāpiedzīvo, pašiem jāsaprot, visu mūžu tāpat visu neietekmēsiet. 🙂
  Nav vairs Psrs laiki, vecāki attopieties, ar vairums Jūsu audzināšanu bērni vēlāk cieš – sākas depresijas, tiek apmeklēti psihologi, pati esmu psiholoģe un saku tikai pēc pieredzes. Kāda vēl siksna? Nekad problēmas nav atrisinātas ar sišanu. Pēršana ir tas pats, kas sišana.

  • Depresijas ceļas nevis no stingras audzināšanas, bet no izlaidības un visatļautības. Māte pārāk mīksta bija, tāpēc meita nevis mācās, bet pinas ar puikām. Māti var saprast, viņa satraucas, ka meita paliks bez izglītības, toties ar bēbi uz rokām un viņai uz kakla.
   Tā ir nekaunīga vecāku šantāža, ne mīlestība.

   • “Depresijas ceļas nevis no stingras audzināšanas, bet no izlaidības un visatļautības. Māte pārāk mīksta bija, tāpēc meita nevis mācās, bet pinas ar puikām.” Jēziņ! No kuras aizkapa valstības Tu izlīduse? Zārks nav jāsāk ēvelēt? 😀

 4. Nebūtu meita nosaukta par “Vanesu”, bet drīzāk latviskā vārdā, un nebūtu tā izlaista pilsētniece, bet audzināta laukos kopā ar māsām un brāļiem, tad tāda bezatbildīga draiskule no viņas nebūtu iznākusi.

 5. No labām mājām nebēg.

 6. Kad mana meitina blauj uz znotinu, vins parasti saka, ka stingra valdiba ilgi neturas!!!Ta jau te ar-stingra valdiba ilgi neturas, savaca tauta savas panckas un prom bija!Zel jau mammites, bet nu ,ka saka, ko gribeja, to dabuja.Draudet gan nevajadzeja…Lai jau jaunajiem izdodas , pietiekami lieli jau.Vecakiem japalidz tad, kad vinus LUDZ palidzet, nevis visur jabaz savs deguns, vajag vai ne.

 7. Meitenes mamma dr.lv sedeja

 8. cik var teikt, ka rādītājs draugiem.lv nav noteicošais, ka viņi paši tur paši ; šai gadījumā tikpat labi meklējuma vajadzībām tur ir kāds no tuviniekiem vai pat policijas….. bet rupjības jau nu nekādā gadījumā nebūtu tas labākais tagad rakstīt; neviens nezin , kur viņi…

 9. Nav taču šis pārītis pazudis, ko melšat. Aizbēguši, ..!

 10. Kā tad pazudusi? Kas viņas dr.LV pirms 4h sēdējuši…

Draugiem Facebook Twitter Google+