×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. novembris, 2013
Drukāt

“Pazudusi” ieslodzītā “Pussy Riot” dalībniece

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

(FILES) -- A file photo taken September 25, 2013 shows jailed Pussy Riot punk band member Nadezhda Tolokonnikova in a single confinement cell at her penal colony in the village of Partza. Jailed Pussy Riot punk Nadezhda Tolokonnikova said in a letter released on October 19, 2013 that she feared for her life in her penal colony in the Russian region of Mordovia after resuming a hunger strike. "I confess -- yes, I am afraid for my life. Because I don't know what will happen to me tonight. What the butchers of the Mordovia prison service will decide to do to me," she said in a letter passed to media by her former defence lawyer Violetta Volkova. AFP PHOTO / ILYA SHABLINSKY

Nav nekādu ziņu par ieslodzīto krievu pankgrupas “Pussy Riot” dalībnieci Nadeždu Tolokoņņikovu, kopš viņa pirms desmit dienām tika pārvietota, sestdien ziņo mediji.

Tolokoņņikovas vīrs kādai ASV tīmekļa vietnei pavēstījis, ka viņš par savu dzīvesbiedri nav saņēmis nekādas ziņas un ka viņas atrašanās vietu Krievijas varasiestādes tur slepenībā.

Kā ziņots, protestējot pret Mordovijā esošās kolonijas administrācijas izturēšanos, Tolokoņņikova bija pieteikusi badastreiku, un varasiestādes nolēma pārvietot viņu uz citu ieslodzījuma vietu.

Pēdējo reizi, kad viņas vīram Pjotram Verzilovam bija zināma dzīvesbiedres atrašanās vieta, bija 21.oktobris, kad Tolokoņņikova tika iesēdināta vilcienā pārvešanai uz jauno ieslodzījuma vietu.

24.oktobrī viņu esot redzējis kāds pasažieris vilcienā, kas ieradās Čeļabinskas stacijā.

Verzilovs intervijā tīmekļa vietnei “Buzzfeed” paudis pārliecību, ka varasiestādes vēlas ieslodzīto norobežot no ārpasaules un sodīt par uzdrīkstēšanos protestēt pret apstākļiem Krievijas ieslodzījuma vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+