×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
10. marts, 2017
Drukāt

Pazudusī lietuviete Ieva atrasta nogalināta; aizturēti četri aizdomās turamie (1)

Foto Facebook/Lietuvas policijaFoto Facebook/Lietuvas policija

Pazudusī lietuviete Ieva Strazdaukaiste atrasta mirusi, atsaucoties uz avotiem policijā, vēsta DELFI.lt.

“Policijai beidzot izdevies noskaidrot notikušā detaļas. Šobrīd aizturēti četri aizdomās turamie. Diemžēl meitene vairs nav dzīva. Nogalinātā atrasta Ķedaiņu rajonā,” izteicies Lietuvas policijas ģenerālkomisārs Lins Pjarnavs.

Pēc viņa vārdiem, sākotnējā versija apstiprinājusies – jauniete tikusi nolaupīta. Domājams, nolaupīšanas mērķis bijusi viņas vērtīgā automašīna.

“Notikumu secība ir šāda: tika imitēts ceļu satiksmes negadījums, kura laikā meiteni un automašīnu nolaupīja. Saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju, meiteni nogalināja tai pat vakarā,” vēstīja Pjarnavs.

Viņš pateicās iedzīvotājiem par palīdzību – meklēšanas laikā saņemti tūkstošiem ziņojumu.
Ievas Strazdauskaites ķermenis atrasts, aprakts zemē.

Aizdomās turamajiem ir 23 līdz 26 gadi. “Sodīti par zādzībām, laupīšanu, huligānismu,” informēja policijas priekšnieks.

Viņš uzsvēra, ka visi nozieguma apstākļi tiks noskaidroti aizdomās turamo nopratināšanā. Šobrīd nav informācijas, ka viņi būtu bijuši ģērbušies policijas formastērpos.

“Sākotnējā informācija liecina, ka ticis imitēts ceļu satiksmes negadījums,” atkārtoja Pjarnavs.
Viņš noliedza, ka uzbrucējus varēja interesēt meitenes personiskās lietas, bet neizslēdza, ka aizdomās turamo loks varētu vēl pieaugt.

Jau vēstīts, ka šā gada 5. martā ceļā uz Viļņu bezvēsts bija pazudusi 26 gadus vecā Ieva Strazdauskaite, un tika izsludināta starptautiska meklēšana.

Sieviete izbraukusi no Plunges, lai dotos uz Viļņu, bet pēc Kauņas sakari ar viņu pazuduši. Par meitas pazušanu vecāki ziņoja plkst.21.00. Policija nekavējoties izvērsa intensīvu pazudušās meitenes meklēšanu, nākamajā dienā viņas automašīna “Audi A7” atrasta mežā, taču pagāja gandrīz nedēļa, līdz tika atrastas viņas mirstīgās atliekas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+