Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Policija atrod no bērnu nama aizmukušo meiteni (4)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policija (VP) atradusi bezvēsts pazudušo 1996. gadā dzimušo Santu Vjaksi, kura pagājušā gada novembrī izgājusi no bāreņu nama “Līkumi”, lai dotos uz skolu Rīgā un viņas atrašanās vieta nebija zināma.

Jau vēstīts, ka VP Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jēkabpils iecirkņa darbinieki šā gada februārī lūdza sabiedrības  palīdzību pusaudzes meklēšanā. Meitene pastāvīgi atstājusi Salas novada bāreņu namu “Līkumi”.

VP ZRP informē, ka Jēkabpils iecirkņa darbinieki bezvēsts pazudušo meiteni sveiku un veselu atraduši šā gada 2. jūlijā Rīgā, Zalves ielā, pie nepilngadīgās paziņas.

Sakarā ar meklējamās personas atrašanu meitenes meklēšana pārtraukta.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Interesanti vai nav neviens kas vinus uzrauga, ja tik vienkarsi muk jau kartejo reizi

  2. a cik tadtai sievietei gadi moš 17

  3. Šinī attēla jau ir nupat pazudusī Inga Ūbele

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+