×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. novembris, 2013
Drukāt

PBK īpašnieks jūtas aizvainots (27)

Foto - LETAFoto - LETA

Mediju koncerna “Baltijas mediju alianse” (BMA) līdzīpašnieks Oļegs Solodovs, kuram pieder Pirmais Baltijas kanāls (PBK), vērsies ar prasību tiesā pret Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja vietnieci Aiju Dulevsku par goda un cieņas aizskaršanu. O. Solodovu neapmierina A. Dulevskas paustais viedoklis sociālajā tīklā “Twitter.com”, kur viņa raksta: “Šodien NEPLP tikāmies ar PBK īpašnieku. Beidzot atcerējos, ko viņš atgādināja: vienu no Tonija Soprano “6-tjorkām”.” Prasībā ir norādīts, ka Tonijs Soprano ir ne tikai Latvijā, bet arī daudzās citās valstīs demonstrētā gangsterseriāla “Soprano ģimene” galvenais varonis – itāļu izcelsmes mafijas krusttēvs. Solodovs nav apmierināts, ka viņš publiski ir salīdzināts ar tēlu, kas ir viens no “pakalpiņiem” visā pasaulē pazīstamākajiem mafijas krusttēviem, kurš savu ikdienas dzīvi pavada ar personām no kriminālām aprindām.

O. Solodovs lūdz tiesu piedzīt no atbildētājas 50 000 latu par nodarīto morālo kaitējumu, kā arī pieņemt lēmumu par prasības nodrošināšanu šajā lietā, apķīlājot maksājumus, kas pienākas atbildētājai, tajā skaitā bankas kontus. O. Solodovs lūdz ierakstīt prasības nodrošināšanas ķīlas tiesības atzīmi zemesgrāmatā uz atbildētājai piederošajiem nekustamajiem īpašumiem, kā arī atstādināt NEPLP vadītāja vietnieci no visu to lietu izskatīšanas un lēmumu pieņemšanas, kas attiecas uz prasītājam Solodovam piederošo SIA “Baltijas mediju alianse”.

Oktobra beigās bija plānota Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas sēde, taču uz to bija ieradusies tikai A. Dulevskas pārstāve. O. Solodova advokāts bija informējis tiesu, ka sēdē nevar piedalīties, jo viņam jābūt citā tiesas sēdē Madonā. Lietas izskatīšana atlikta līdz maijam.

Iepriekš NEPLP padomes priekšsēdētājs Ainārs Dimants nosūtīja vēstuli O. Solodovam, kurā norādīja, ka A. Dulevska nākamajā dienā pēc tam, kad bija uzrakstījusi minēto ierakstu, par to informēja pārējos NEPLP locekļus, izsakot nožēlu par savu nekorekto rīcību. Viņa paskaidrojusi, ka jau nosūtījusi e-pasta vēstuli “Baltijas mediju alianses” juristam Sergejam Kārītim, ka viņa atvainojas PBK īpašniekam O. Solodovam.

“NEPLP locekļi pieņēma zināšanai A. Dulevskas paskaidrojumus un atzinīgi novērtēja, ka viņa atzinusi savu kļūdu, kam sekojusi rīcība – atvainošanās. Vienojāmies, ka saziņa ar sabiedrību sociālajos tīklos ir neatņemama 
NEPLP locekļu darba sastāvdaļa, ievērojot ētikas principus un lietojot atbilstošu izteiksmes formu, kuru kādam sabiedrības loceklim vai grupai nebūtu pamata uztvert kā aizskarošu,” raksta A. Dimants.

To, ka O. Solodovs ir aizvainots un nav pieņēmis A. Dulevskas atvainošanos, var izlasīt prasībā: “(..) bet atbildētājas atvainošanās tika pausta tikai un vienīgi pastarpināti ar trešo personu starpniecību un tai nebija publiska rakstura. Līdz pat šim brīdim atbildētāja nav pienācīgi un publiski atvainojusies prasītājam.”

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. Patiesībā acīmredzams mēģinājums vienkārši ieriebt Dulevskai.
  Kā viņu kāds var tiesāt par to, kas viņai liekas vai ko kurš atgādina?
  Viņa jau neteica, ka Solodovs ir mafiozņiks vai Sprano “šestjorka”. Dulevska tikai pateica, ka viņš rada viņai zināmas asociācijas. Tas jau nav noziegums.
  Es viņas vieta arī atvainojies nebūtu. Jo nav jau par ko. Viņa tikai pauda savas jūtas, nevis kādu apmeloja vai apsaukāja.
  Jautājums, protams, vai amatpersonai ir tik atklāti jāpauž savi uzskati, bet tas ir jau no citas operas.
  Visi šitie tiesas darbi un, vēl jo vairāk, īpašuma apķīlāšanas draudi, tas jau izskatās pēc tādas prastas atriebības, tīša mēģinājuma otram pabojāt dzīvi. Faktiski šantāža un iebiedēšana.

 2. Nu, ja paskatāmies uz šo likumīga reketa mēģinājumu, tad redzam, ka Dulevskas viedoklis laikam būs bijis pareizs.

 3. Pagrimis Kremļa kurants ņirgājas par cilvēku. Bet man balstiņa saka, ka nekas neizdosies.

 4. Visādas muļķes liek atbildīgos amatos.

 5. Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja vietnieci Aiju Dulevsku …tādos amatos…un tādi cilvēki.

 6. Oļegam Sodoffam nav ne cieņas ne goda. Ka var “aizskārt” to, kas neeksistē?

 7. Un Latvijas tiesa notiesās Aiju, jo neļaus taču okupantu ruporu apvainot.Sveši apkalti zābaki joprojām staigā pa šo zemi.
  “Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks, kas varmākam skādi dar” nosaukts tiek grēks.” (Eduards Veidenbaums)

 8. Na obižennih vodu vozit.

 9. Ieguglēsim – Silvio Dante

  Ja tas ir Cālītes domātais šesķorka, līdzība acīmredzama.

  Cerams, tiesnesis arī pamanīs.

 10. diezgan līdzīgs! Atbildēt

  Arī tiesnesim, cerams, liksies, ka PBK frukts un Silvio Dante (domāts taču viņš!) gaužām līdzīgi!

  ..

 11. Tonijs Saprono – pardaudz goda šitam. Itāļu gangsteris tomēr ir eiropietis.

 12. Aiju Cālīti Dulevsku Atbildēt

  izmest no padomes,lai neturpina smīdināt ar savām cāļa prāta spējām!

 13. nekas nepārsteidz.... Atbildēt

  Ināra Mūrniece bīdīja NEPLP padomē par priekšnieci Aiju Cālīti Dulevsku,bet pārpratuma dēļ amats tika Dimantam.Ar to sākās Mūrnieces naids uz NEPLP. Dimant, Dulevsku nepelnīti glābiet no lielā negoda,vai čūsku savā azotē nepamaniet? Tā pamuļķīte nav tā vērta.

 14. gio kļūdu labojums Atbildēt

  A par ko tur jāatvainojas? Tonija Soprāno šesķorka vēl ir kompliments šitam mūlim.

  Un kāpēc ACD nevarētu ar sāvām asprātībām dalīties tviterī? Cerams, ka tiesa tam mūrlopam piespriedīs maksāt tieas izdevumus tajā uz maiju atliktajā sēdē, kad, cerams, šis KGB aģntūras rupors būs slēgts.

 15. A par ko tur jāatvainojas. Tonijas Soprāno šesķorka vēl ir kompliments šitam mūlim.

  Un kāpēc ACD nevarētu ar sāvām asprātībām dalīties tviterī. Ceras, ka tiesa tam mūrlopam piespriedīs maksāt tieas izdevumus tajā uz maiju atliktajā sēdē, kad, cerams, šis KGB aģntūras rupors būs slēgts.

 16. ir nozheelojami, ka tädi tipinji var veersties tiesä uzklüpot pat iipashumam un bankas kontam. diemzheel LR likumdoshana un tiesu mazspeeja to atljauj.

 17. To>Kārli Pakalni, esi laikām no krivijas atbraucis???

 18. Par attiecīgo jautājumu man nav sava viedokļa, bet to, ka PBK ir interesants kanāls ar
  saistošiem raidījumiem, nevaru noliegt. Paldies PBK par darbu!

 19. Priekšsēdētājas vietniecei nav jāpauž nepamatota un nepārbaudīta informācija. Tā ir bezatbildība.

 20. Nu tad, ja aizvainoja Twiterī, tad lai arī atvainojas Tviterī un miers mājās. Tā kā tādi mazi bērni.

 21. Labāk būtu paklusējis. Tādus jāizraida no Latvijas par nodevību.

 22. Čekas provokātoru, nabadziņu, apvainojuši. Kā nav kauna cilvēkiem.

 23. Tiesā jāsūdz ir tas kanāls par melu izplatīšanu, par naida pret Latviju un latviešiem izplatīšanu. Tikai – kurš tad uzdrošināsies?

 24. Tas mūdzis izplata noziedzīgus melus par veselām tautām, vēl atļaujas manipulēt ar jūtām. Sen laiks pielīdzināt čekistu noziegumus holokaustam, un tieši tāpat visā Pasaulē par šo noziegumu noliegšanu būtu jāsoda bez žēlastības!

Draugiem Facebook Twitter Google+